Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Sierpień 2013

Adam Bytof

Tak czy nie? Problemy z decyzjami…

56Dobry kontakt z podświadomością to przede wszystkim dobry kontakt z naszymi prawdziwymi motywacjami, uczuciami i pragnieniami. Może być bardzo pomocny w sytuacji impasu decyzyjnego, którego każdy z nas, od czasu do czasu, doświadcza.

 

Codziennie musimy podejmować różnego rodzaju decyzje, czasami jednak nie potrafimy wybrać. Szczególnie gdy dotyczą czegoś niezwykle ważnego dla nas. Potrafimy miesiącami, a nawet latami tkwić w marazmie decyzyjnym, zastanawiając się, czy wejść w nowy związek, czy zakończyć związek istniejący, czy otworzyć własną firmę, czy zmienić pracę, jakie wybrać studia itp.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Sierpień 2013

Artykuły z tej kategorii

  • Fenomen radiestezji

    O wszechobecnym promieniowaniu neutralnego wodoru, które dociera do Ziemi z kosmosu i odpowiada za ruch trzymanego& przez człowieka wahadła,…

    Czytaj więcej...

  • Teleradiestezja

    Wielu adeptów medycyny niekonwencjonalnej, energoterapeutów, znachorów i szamanów, obok umiejętności uzdrowicielskich, nierzadko stwierdza u siebie przejawy zdolności radiestezyjnych, medialnych, telepatycznych, rzadziej telekinetycznych czy eksterioryzacyjnych.…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.