Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Sierpień 2013

Elżbieta Nowalska

Na czym polega rozwój wewnętrzny?

58Wielu z nas chce coraz szybciej rozwijać się wewnętrznie. Upatrujemy w tym rozwoju szansy na budowanie coraz lepszego życia, na bycie coraz szczęśliwszym i zdrowszym.

Odnoszę wrażenie, że Świat Duchowy chciałby, żebyśmy zdążyli uciec od niezdefiniowanej do końca energii. Jakiej? Od tej, w której teraz jesteśmy. To tak, jakby ktoś przychodził do Twojego domu i wciąż Ci mówił, że musisz się wyprowadzić, przenieść w zupełnie inny rejon świata. Wtedy zadajesz pytanie – dlaczego, skoro tu jest dobrze i nic złego się nie dzieje? Ten ktoś, mając wizję przyszłości, jednak mówi, że tam po prostu będzie lepiej. Wtedy masz dylemat, czy wierzyć tej Postaci, czy postawić na swoim? To jest ludzki dylemat – czy ma być tak jak jest, czy lepiej zmienić swoje życie, swój świat wewnętrzny? Każdy decyduje sam. Świat Duchowy sugeruje jednak, że za chwilę zaczniemy się niemal dusić w aktualnej energii.

 

(...)Więcej przeczytasz w numerze Sierpień 2013

Artykuły z tej kategorii

  • To będzie rok zmian...

    .... Nawet, jeśli ich nie chcę lub się ich boję, one i tak nastąpią. Zatem, sensowne jest odszukiwanie w zmianach zachodzących w życiu osobistym, zawodowym, w rozwoju wewnętrznym tego, co przynoszą nam jako pozytyw! Posłuchajcie mojej rozmowy na ten temat z Anną Kalatą... ------------------------------------------------------------------------------------------------------ http://youtu.be/fiKOciin34A {jcomments on}…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.