Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Sierpień 2013

Praca z Wyższymi Energiami

69Kiedy usłyszałam jej głos w słuchawce telefonu, nie miałam wątpliwości, że to szczególna osoba. Płynie od niej tak wielka miłość, że aż obezwładnia i czujesz się od razu lepszym człowiekiem. W kontakcie z Birutą tak się poczułam. Na co dzień mieszka w Rydze, ale na początku sierpnia w Warszawie poprowadzi seminarium. Z Birutą W. Komołową rozmawia Małgorzata Łuka-Kowalczyk.

 

Kiedy zaczęła się pani praca i kontakt z Wyższymi Energiami?
– Pisałam o tym we wstępie do pierwszej książki. Do pracy z Wyższymi Energiami szczególnie natchnęła mnie wiedza przekazywana przez El Morię – to Istota, która uczyła i prowadziła Helenę Bławatską, a także przekazy Heleny Rerich od Istot Wyższych. Mój kontakt z Energiami zaczął się, kiedy miałam siedem lat. Pewnego dnia nagle poczułam się bardzo źle, szybko rosła mi gorączka i pomyślałam, że będę chora. Rodzice przestraszyli się i kazali mi położyć się do łóżka. Leżałam i nagle zobaczyłam nad sobą kulę ognistą. Zdziwiona zawołałam: „Mamo patrz, patrz, kula ognista, kula ognista”. Ona pomyślała, że bredzę w gorączce. Od tego momentu zaczęły się moje bóle głowy, które trwały przez 40 lat. Dopiero w Tybecie, gdy dostąpiłam ogromnego zaszczytu i zostałam zaprowadzona do Szambali – przeszło mi. Kiedy miałam siedem lat, nie rozumiałam sensu tego, co się wówczas działo, nie zdawałam sobie sprawy, co to oznacza, ale poczułam, że istnieje coś innego, coś wielkiego, czego nie widzimy oczami, ale czujemy i z czym możemy mieć kontakt. Potem babcia pokazywała mi takie piękne, energetyczne obrazy obrazy Mikołaja Rericha – rosyjskiego filozofa, malarza i mistyka. Od tej pory zaczęłam czuć, że mogę mieć kontakt z tymi siłami. Myślę, że w oczach mojej rodziny zachowywałam się trochę dziwnie, ale dopiero potem, w dorosłym życiu zrozumiałam, że byłam prowadzona przez El Morię i rodzinę Rerichów, i że oni rzeczywiście bardzo konkretnie mnie wiodą cały czas.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Sierpień 2013

Artykuły z tej kategorii

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.