Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Sierpień 2013

Katarzyna M. Grela

Ustalić zasady gry

Słońce jest nadal w znaku Lwa, co sprzyja twórczej aktywności, odwadze i sile przebicia. Wspomaga zdrowie i psychikę, wnosząc radość i pewność siebie. Czerpiemy z życia, jak się da, i ciągle jest nam mało.

Sięgamy po marzenia pełni energii i pomysłów, a dzień wydaje się za krótki. Część z nas wyjeżdża na wakacje. Dobrze by było więc uważać i nie pozwolić, żeby flirt stał się czymś więcej niż przygodą, zauroczeniem, co przemija, gdy kończy się już lato. Znak Lwa wyzwala płomień uczuć, więc łatwo się zakochać, a zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca, gdy Mars z Uranem w kwadraturze (1) i w aspekcie do Wenus (2) są jak strzała Amora. Nie komplikujmy sobie życia, by się w tym wszystkim nie pogubić, nie skrzywdzić siebie i bliskich.

To uraniczne uderzenie może usidlić nas, omotać. Jest jak gwałtowna burza, lecz nie trwa nazbyt długo. Niestety tak się składa, iż od 4 sierpnia zaczniemy już odczuwać wpływ dość niebezpiecznej opozycji między Jowiszem i Plutonem. Jowisz jest w znaku Raka, a Pluton w Koziorożcu, więc łatwo stracić dom, rodzinę, prestiż czy karierę przez zbyt gwałtowne zmiany.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Sierpień 2013

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.