Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Sierpień 2013

Katarzyna M. Grela

Ustalić zasady gry

Słońce jest nadal w znaku Lwa, co sprzyja twórczej aktywności, odwadze i sile przebicia. Wspomaga zdrowie i psychikę, wnosząc radość i pewność siebie. Czerpiemy z życia, jak się da, i ciągle jest nam mało.

Sięgamy po marzenia pełni energii i pomysłów, a dzień wydaje się za krótki. Część z nas wyjeżdża na wakacje. Dobrze by było więc uważać i nie pozwolić, żeby flirt stał się czymś więcej niż przygodą, zauroczeniem, co przemija, gdy kończy się już lato. Znak Lwa wyzwala płomień uczuć, więc łatwo się zakochać, a zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca, gdy Mars z Uranem w kwadraturze (1) i w aspekcie do Wenus (2) są jak strzała Amora. Nie komplikujmy sobie życia, by się w tym wszystkim nie pogubić, nie skrzywdzić siebie i bliskich.

To uraniczne uderzenie może usidlić nas, omotać. Jest jak gwałtowna burza, lecz nie trwa nazbyt długo. Niestety tak się składa, iż od 4 sierpnia zaczniemy już odczuwać wpływ dość niebezpiecznej opozycji między Jowiszem i Plutonem. Jowisz jest w znaku Raka, a Pluton w Koziorożcu, więc łatwo stracić dom, rodzinę, prestiż czy karierę przez zbyt gwałtowne zmiany.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Sierpień 2013

Artykuły z tej kategorii

  • Jak wpływać na podświadomość

    Dlaczego coraz więcej ludzi, badaczy ludzkiego umysłu ze Wschodu i Zachodu, psychologów i joginów uważa, że największy wpływ na nasze życie, samopoczucie, zdrowie i powodzenie ma nasza podświadomość?…

    Czytaj więcej...

  • Poza świadomością

    Świadkowie i ofiary przestępstw w stanie hipnozy są w stanie podać rysopis przestępcy czy znaki rozpoznawcze pojazdów. Sny o miejscach zbrodni pozwalają znaleźć ofiary. Dzięki temu w wielu przypadkach policjanci mogą szybko ująć sprawców. Czy psychotronika jest kluczem do zagadek kryminalnych?…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.