Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wrzesień 2013

Rena Marciniak-Kosmowska

Od wydawcy

 

 

Drodzy Czytelnicy!

Dostaliśmy od Was wiele listów, relacji z wakacyjnych szlaków, informacji o miejscach niezwykłych, urokliwych i takich, „które zapierają dech w piersiach” bądź pozwalają się zrelaksować, naczerpać energii czy zapomnieć o „wyścigu szczurów”.
– Ani czas, ani finanse nie pozwoliły mi dotrzeć do wszystkich niezwykłych miejsc, które zaprezentowaliście w ostatnim wydaniu specjalnym na ten temat, ale dziękuję Wam za tekst o cudownych ikonach i źródełkach.  Byłam w sanatorium w Iwoniczu Zdroju i razem z innymi kuracjuszami zrobiliśmy sobie niezapomnianą wyprawę z „Czwartym Wymiarem”, zupełnie prywatną, kameralną, do Doliny Łopienki i Radoszyc. Zaopatrzyliśmy się w tamtejsze wody.  – napisała pani Hanna z Poznania. – A we wrześniu razem z rodziną wybieram się do „Białowieskiej Świątyni Przyrody”. Dziękuję za te sugestywne podpowiedzi i tropy. Człowiek na co dzień jest tak zagoniony, że nie dostrzega cudów przyrody wokół siebie i działania energii.
– Z trudem udało mi się przekonać żonę, byśmy zamiast do niespokojnego Egiptu – udali się nad polskie morze.  
W Sopocie kupiliśmy Wasze Wydanie Specjalne pt. „MIEJSCA NIEZWYKŁYCH ENERGII” i się zaczęło… Dotarliśmy do Trójkąta Gdyńskiej Mocy, wskazanego przez pana Lecieja, a potem do wszystkich zaprezentowanych przez Was kamiennych kręgów. To była niezapomniana przygoda i niesamowite przeżycia. Nawet moja żona, umysł ścisły, osoba, która wierzy tylko w „szkiełko i oko”, doświadczyła w Grzybnicy czegoś niesamowitego, ale o tym postanowiła sama napisać, po kolejnej wyprawie do tego miejsca niezwykłych energii, które zachwiało jej dotychczasowym osądem i poglądami – zwierza się Krzysztof S. z Katowic.
Kilkoro Czytelników z Górnego Śląska przysłało podziękowania za „UROCZYSKO Jaworze” i prośbę, by prezentować takie „osobliwości” także na łamach miesięcznika. W następnym numerze zamieścimy informacje o miejscach mocy odkrytych przez pana Brzezińskiego, który przysłał nam także ciekawe obliczenia radiestezyjne oraz mapki. Wiele osób podzieliło się z nami swoimi doświadczeniami z tworzenia własnego miejsca mocy i obiecało relacje z prowadzonych eksperymentów.
W listach dołączonych do ogłoszonej przez nas ankiety, także znalazły się prośby o zamieszczanie „małych przewodników” po ciekawych, świętych czy mistycznych miejscach, oraz podpowiedzi, gdzie wybrać się na „energetyczne” rajdy, wędrówki itp. jesienią i zimą, by połączyć, praktyczne i pożyteczne z duchowym czy zdrowotnym.
Postaramy się realizować te sugestie. Natomiast nad ankietą nadal pracujemy, gdyż  – chociaż minął termin jej nadsyłania – wciąż napływają odpowiedzi, co nas bardzo
cieszy. Nagrody rozlosujemy niebawem i wyślemy pocztą.
Czytelników, którzy dopytują się o KALENDARZ KSIĘŻYCOWY na przyszły rok, informujemy, że można go już zamawiać w redakcji (informacja przy prenumeracie na str. 82), do sprzedaży kioskowej trafi zaś pod koniec września br..

Z SERDECZNYMI POZDROWIENIAMI
Rena Marciniak-Kosmowska

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.