Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wrzesień 2013

Robert Włodarek

Człowiek w harmonii z kosmosem

18Trzy dni spotkań, prelekcji i wykładów. Morze wiedzy o zagrożeniach dla ludzkiego ciała i umysłu.  Odkrywanie tajemnic z przeszłości, próby zrozumienia zjawisk niewytłumaczalnych przez współczesną naukę. Doskonała atmosfera i klimat wzajemnego zrozumienia u podnóża mistycznej Ślęży. Kolejna impreza zorganizowana przez Janusza Zagórskiego była jak czytanie fascynującej księgi.

 

W tym roku Janusz Zagórski połączył dwie imprezy w całość. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. Przez dwa dni mogliśmy przyswoić mnóstwo pożytecznej wiedzy związanej z funkcjonowaniem człowieka w otaczającej go rzeczywistości podczas XI Zlotu Wolnych Ludzi – Harmonia Kosmosu. W trzeci dzień z kosmosem mieliśmy do czynienia bardziej bezpośrednio – podczas XVII UFO Forum. Głównym gościem tego dnia był niesamowity badacz austriacki Klaus Dona i jego zaskakujące odkrycia dotyczące przeszłości naszej planety.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Wrzesień 2013

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.