Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wrzesień 2013

Anna Frankowska

Jajo – na zdrowe ciało, duszę, umysł

50Jajo wciąga wszystkie dolegliwości, działa jak terapeutyczny odkurzacz; jest to niezwykły sposób na odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego - pisze na swojej stronie internetowej specjalistka od oczyszczania jajem MROSŁAWA PAWELCZUK.

 

Beata trafiła do Mirosławy z niepokojącymi bólami piersi i zaburzeniami cyklu menstruacyjnego. Dokuczało jej też częste zmęczenie, wyczerpanie, już rano wstawała z łóżka pozbawiona sił i nie rozumiała, co się dzieje. – Nie potrafiłam się zregenerować nawet podczas snu – opowiada Beata – i nie zdawałam sobie sprawy, iż jest to skutek „obecności” w mojej aurze energii mego zmarłego przyjaciela. Rzeczywiście, wciąż o nim myślałam, chodziłam w te same miejsca, gdzie chodziliśmy razem, ubierałam się w te ubrania, które on lubił najbardziej, w restauracji zamawiałam zawsze to wino, które piliśmy razem... Dopiero Mirka uświadomiła mi, że to rodzaj obsesji i że to problem natury energetycznej.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Wrzesień 2013

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.