Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wrzesień 2013

Elżbieta Jóźwiak

Światło jest w nas

54Z uzdrowicielką duchową i medium, Rosą Branco, rozmawia Elżbieta Jóźwiak.

 

Zanim zajęła się Pani uzdrawianiem, pracowała Pani w Agencji Kosmicznej NASA. Jak to się stało, że tak diametralnie odmieniła Pani swoje życie?
– Wszystko wynikło z mojego wewnętrznego doświadczenia i postrzegania otaczającego świata. Po ukończeniu studiów inżynierskich otrzymałam propozycję pracy w NASA (National Aeronautics and Space Administration), gdzie spędziłam prawie dwadzieścia lat, współtworząc wiele poważnych projektów. Zajmowałam się teleskopem Hubble’a, a potem programem promów kosmicznych. Gdy odchodziłam z Agencji, kierowałam zespołem 200 osób i byłam jedyną kobietą menedżerem na tak wysokim poziomie zarządzania. To bardzo stresująca praca, szczególnie w sytuacjach kryzysowych, nieprzewidzianych awarii i ludzkich tragedii. Permanentny stres zaowocował poważną chorobą, od której wybawił mnie dopiero brazylijski uzdrowiciel Jan od Boga. Pracując w NASA, nie mogłam także realizować swojego duchowego potencjału i zdolności postrzegania świata energii, którymi zostałam obdarzona we wczesnym dzieciństwie. W połowie lat dziewięćdziesiątych moje zmysły stały się bardziej wyczulone. Kiedy patrzyłam na ludzkie ciało, widziałam coś więcej niż tylko fizyczną powłokę. Obserwowałam świetlistą esencję, która promieniowała z wnętrza każdego człowieka. Patrząc na swoich kolegów z pracy, widziałam ich emocjonalne problemy oraz to, jak bardzo byli uwięzieni w swoich ciałach fizycznych. Dostrzegałam także ich wewnętrzne piękno i bardzo żałowałam, że pogrążeni w przyziemnych sprawach nie potrafią się z niego cieszyć. I tak opuściłam mury Agencji i rozpoczęłam pracę jako terapeutka.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Wrzesień 2013

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.