Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wrzesień 2013

Marta Tamaryszek

22 Iskry Życia

60Déborah Waknine – młoda kobieta o mądrości starego proroka, terapeutka znana w Europie i Ameryce Północnej – stworzyła wraz z Gérardem Athiasem, lekarzem i specjalistą Totalnej Biologii pożyteczne narzędzie, które wspiera ujawnianie własnego potencjału i uwalnianie się od podświadomych lęków. To gra terapeutyczna „22 Iskry Życia”.

 

Cztery proste ruchy
Solidne zaplecze teoretyczne, rozbudowane skojarzenia i wielość nawiązań: kabała, Totalna Biologia, tarot – to musi robić wrażenie. Jednak karty, nawet najlepsze, to tylko karty. Bez ludzi, którzy się nimi posługują, pozostają jedynie kawałkami papieru. Dlatego najważniejsze są konkretne opowieści. Spotkania pojedynczych osób ze sobą. A zatem od razu przystąpmy do rzeczy. Jak to działa w praktyce?
Do dyspozycji mamy talię 88 kart – po 22 karty w 4 kolorach, z których każdy wskazuje na inny aspekt zagadnienia. Należy wyciągnąć w podanej kolejności 4 karty – po 1 z każdego koloru, a potem skoncentrować się na ich znaczeniu słownym, numerycznym i symbolicznym. Każdej z kart przypisana jest litera alfabetu hebrajskiego i wartość liczbowa.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Wrzesień 2013

Artykuły z tej kategorii

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.