Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wrzesień 2013

Jolanta Zając

Biorezonans

66Szymon Woronko. Lekarz chorób wewnętrznych, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, w Polsce jako jeden z pierwszych wprowadził do leczenia metodę terapii biorezonansowej. W czasie studiów oraz po dyplomie odbył staże w szpitalach w Niemczech, Irlandii i Szwecji. Pozwoliły mu one zapoznać się z nowoczesnymi formami aparaturowej diagnostyki i leczenia chorób, czerpiącymi ze zjawisk falowych, które powstają w ogniskach chorobowych.

 

W Europie Zachodniej takie urządzenia od ponad trzydziestu lat stosowane są powszechnie, czyniąc proces leczniczy łatwiejszym, skuteczniejszym i mniej obciążającym dla pacjentów. Szanse pomocy chorym zwiększa się dzięki możliwości wczesnego wykrycia zaburzeń, zanim pojawią się objawy. A wszystko to za sprawą skonstruowanego w Instytucie Medycyny Regulacyjnej w Gräfelfing pod Monachium aparatu BICOM.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Wrzesień 2013

Artykuły z tej kategorii

  • Lew z Gudżaratu

    W styczniu 2001 roku przebywałem w miejscowości Whitefield pod Bangalore, stolicy Karnataki. Pewnego wczesnego ranka wyrwały mnie ze snu gorączkowe głosy z zewnątrz. Okazało się, że to ludzie, których wyrzucił z domów wstrząs podziemny o sile 4 stopni, którego, niestety, śpiąc, w ogóle nie odczułem. Jak dowiedziałem się później, był to silny wstrząs wtórny po arcypotężnym, który dwa dni wcześniej w Gudżaracie pochłonął ponad 20 tysięcy ofiar. Wówczas byłem nieświadom zarówno stopnia zagrożenia, jak i piękna stanu, w którym ta ogromna tragedia s…

    Czytaj więcej...

  • O wyspie Bali

    Gdy pod koniec XVI wieku flotylla okrętów pod wodzą holenderskiego podróżnika i żeglarza Corneliusa de Houtmana zacumowała przy balijskim wybrzeżu, część załogi – zniechęcona dotychczasowymi przeciwnościami, ale i urzeczona wyspą i jej mieszkańcami – wymówiła służbę i pozostała na Bali, uznając to miejsce za ucieleśnienie biblijnego raju. A dziś – czy określenie rajska wyspa to już tylko turystyczny slogan czy wciąż rzeczywistość?…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.