Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wrzesień 2013

Jolanta Zając

Biorezonans

66Szymon Woronko. Lekarz chorób wewnętrznych, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, w Polsce jako jeden z pierwszych wprowadził do leczenia metodę terapii biorezonansowej. W czasie studiów oraz po dyplomie odbył staże w szpitalach w Niemczech, Irlandii i Szwecji. Pozwoliły mu one zapoznać się z nowoczesnymi formami aparaturowej diagnostyki i leczenia chorób, czerpiącymi ze zjawisk falowych, które powstają w ogniskach chorobowych.

 

W Europie Zachodniej takie urządzenia od ponad trzydziestu lat stosowane są powszechnie, czyniąc proces leczniczy łatwiejszym, skuteczniejszym i mniej obciążającym dla pacjentów. Szanse pomocy chorym zwiększa się dzięki możliwości wczesnego wykrycia zaburzeń, zanim pojawią się objawy. A wszystko to za sprawą skonstruowanego w Instytucie Medycyny Regulacyjnej w Gräfelfing pod Monachium aparatu BICOM.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Wrzesień 2013

Artykuły z tej kategorii

  • Biała czarownica – Anja Orthodox

      O drugiej stronie rzeczywistości, przeczuciach, kontakcie ze zmarłymi, twórczości, wyczuwaniu myśli i emocji, ważnych spotkaniach…

    Czytaj więcej...

  • Fenomen jasnowidza

    Dla jednych jasnowidze to zwykli hochsztaplerzy, którzy wykorzystują ludzkie dramaty, by uzyskać medialny rozgłos. Inni patrzą na nich z uśmiechem politowania, jak na niegroźnych wariatów, którzy starają się pomóc, lecz są całkowicie nieskuteczni. Ale są również i tacy, którzy patrzą na ich działania najzupełniej poważnie. Pośród tej grupy znajdują się osoby, których nigdy nie posądzilibyśmy o brak racjonalizmu czy zwykłego trzeźwego myślenia.…

    Czytaj więcej...

Mariusz - wróżenie
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.