Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wrzesień 2013

Jolanta Zając

Biorezonans

66Szymon Woronko. Lekarz chorób wewnętrznych, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, w Polsce jako jeden z pierwszych wprowadził do leczenia metodę terapii biorezonansowej. W czasie studiów oraz po dyplomie odbył staże w szpitalach w Niemczech, Irlandii i Szwecji. Pozwoliły mu one zapoznać się z nowoczesnymi formami aparaturowej diagnostyki i leczenia chorób, czerpiącymi ze zjawisk falowych, które powstają w ogniskach chorobowych.

 

W Europie Zachodniej takie urządzenia od ponad trzydziestu lat stosowane są powszechnie, czyniąc proces leczniczy łatwiejszym, skuteczniejszym i mniej obciążającym dla pacjentów. Szanse pomocy chorym zwiększa się dzięki możliwości wczesnego wykrycia zaburzeń, zanim pojawią się objawy. A wszystko to za sprawą skonstruowanego w Instytucie Medycyny Regulacyjnej w Gräfelfing pod Monachium aparatu BICOM.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Wrzesień 2013

Artykuły z tej kategorii

  • Czy można zaprogramować miłość

    Jedną z najważniejszych funkcji podświadomości, głęboko uwarunkowaną przez biologię, jest mechanizm zakochiwania się. Wakacje już dobiegają końca i z pewnością wiele osób ma już za sobą „wakacyjne przygody”, które czasami kończą się nawiązaniem trwałych i głębokich relacji. Wszyscy wiemy, że nikt nie potrafi zakochać się świadomie, zgodnie z własną wolą.…

    Czytaj więcej...

  • Rozwinąć intuicję

     Czy da się rozwinąć w sobie intuicję? Może jedni się z nią rodzą, a inni nie? Może to zdolność dziedziczona, uwarunkowana genetycznie?…

    Czytaj więcej...

Kalendarz księżycowy 2015
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.