Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wrzesień 2013

Jolanta Zając

Biorezonans

66Szymon Woronko. Lekarz chorób wewnętrznych, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, w Polsce jako jeden z pierwszych wprowadził do leczenia metodę terapii biorezonansowej. W czasie studiów oraz po dyplomie odbył staże w szpitalach w Niemczech, Irlandii i Szwecji. Pozwoliły mu one zapoznać się z nowoczesnymi formami aparaturowej diagnostyki i leczenia chorób, czerpiącymi ze zjawisk falowych, które powstają w ogniskach chorobowych.

 

W Europie Zachodniej takie urządzenia od ponad trzydziestu lat stosowane są powszechnie, czyniąc proces leczniczy łatwiejszym, skuteczniejszym i mniej obciążającym dla pacjentów. Szanse pomocy chorym zwiększa się dzięki możliwości wczesnego wykrycia zaburzeń, zanim pojawią się objawy. A wszystko to za sprawą skonstruowanego w Instytucie Medycyny Regulacyjnej w Gräfelfing pod Monachium aparatu BICOM.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Wrzesień 2013

Artykuły z tej kategorii

  • Druidki

    Czytając historyków, archeologów czy laików zafascynowanych kulturą celtycką, natkniemy się na różne opinie i wizje dotyczące druidów. Badacze najczęściej piszą o mężczyznach, gdy tymczasem z legend i zapisów historycznych jasno wynika, że w gronie druidów znajdowały się także kobiety.…

    Czytaj więcej...

  • Patronka dobrej śmierci

    Opiekunka górników, hutników, marynarzy, rybaków, żołnierzy, kamieniarzy, artylerzystów, pracowników prochowni i arsenałów – czyli wykonawców niebezpiecznych zawodów i wszelkiego rodzaju ryzykantów. Patronka Śląska, Saksonii, Lotaryngii, Zagłębia Ruhry, południowego Tyrolu, Edessy i Kairu. Wierzono, że jej opieka ochroni ludzi przed burzą, błyskawicami, ogniem i wypadkami podczas wybuchów.…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.