Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wrzesień 2013

Jolanta Zając

Biorezonans

66Szymon Woronko. Lekarz chorób wewnętrznych, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, w Polsce jako jeden z pierwszych wprowadził do leczenia metodę terapii biorezonansowej. W czasie studiów oraz po dyplomie odbył staże w szpitalach w Niemczech, Irlandii i Szwecji. Pozwoliły mu one zapoznać się z nowoczesnymi formami aparaturowej diagnostyki i leczenia chorób, czerpiącymi ze zjawisk falowych, które powstają w ogniskach chorobowych.

 

W Europie Zachodniej takie urządzenia od ponad trzydziestu lat stosowane są powszechnie, czyniąc proces leczniczy łatwiejszym, skuteczniejszym i mniej obciążającym dla pacjentów. Szanse pomocy chorym zwiększa się dzięki możliwości wczesnego wykrycia zaburzeń, zanim pojawią się objawy. A wszystko to za sprawą skonstruowanego w Instytucie Medycyny Regulacyjnej w Gräfelfing pod Monachium aparatu BICOM.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Wrzesień 2013

Artykuły z tej kategorii

  • Jasnowidz na tropie

    Nazwisko Jerzego Maliszewskiego po raz pierwszy trafiło do kartotek milicyjnych w połowie lat 60. Dziesięć lat później był on najbardziej poszukiwanym przestępcą w powojennej Polsce. Na swoim koncie miał 27 udanych lub usiłowanych prób ucieczki z najlepiej strzeżonych więzień w Polsce, zabójstwo oraz był sprawcą 200 innych groźnych czynów kryminalnych. Nie mogąc ująć gangstera, pewnego dnia milicjanci zapukali do furty klasztornej w Lubomierzu. Poproszono o spotkanie z jasnowidzem, franciszkaninem, ojcem Andrzejem Czesławem Klimuszko.   …

    Czytaj więcej...

  • Myśli są iluzją

    Osoby pracujące z własnym umysłem, z podświadomością, praktykujące wizualizację i medytację, wiedzą, że „umysł jest mitem”, jak to powiedział U.G. Krishnamurti. Mówiąc prościej: nasze myśli mają tendencję do tego, by udawać rzeczywistość.   …

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.