Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wrzesień 2013

Jolanta Zając

Biorezonans

66Szymon Woronko. Lekarz chorób wewnętrznych, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, w Polsce jako jeden z pierwszych wprowadził do leczenia metodę terapii biorezonansowej. W czasie studiów oraz po dyplomie odbył staże w szpitalach w Niemczech, Irlandii i Szwecji. Pozwoliły mu one zapoznać się z nowoczesnymi formami aparaturowej diagnostyki i leczenia chorób, czerpiącymi ze zjawisk falowych, które powstają w ogniskach chorobowych.

 

W Europie Zachodniej takie urządzenia od ponad trzydziestu lat stosowane są powszechnie, czyniąc proces leczniczy łatwiejszym, skuteczniejszym i mniej obciążającym dla pacjentów. Szanse pomocy chorym zwiększa się dzięki możliwości wczesnego wykrycia zaburzeń, zanim pojawią się objawy. A wszystko to za sprawą skonstruowanego w Instytucie Medycyny Regulacyjnej w Gräfelfing pod Monachium aparatu BICOM.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Wrzesień 2013

Artykuły z tej kategorii

  • Wigilijne Feng-Shui

    Czy zamysł, żeby egzotyczne feng shui łączyć z  rdziej tradycyjnym dla chrześcijan świętem Bożego Narodzenia, ma sens? O tym, jak bardzo przenikają się kultury i religie Wschodu i Zachodu świadczy nie tylko znaczna liczba Azjatów chrześcijan, ale także wygląd chińskich metropolii w okresie grudniowego święta. Otwartość Chińczyków zamieszkujących Singapur, Hongkong czy Taipej wobec przedstawicieli innych aniżeli rodzime religii jest ogromna, o czym świadczą nie tylko liczne świątynie różnych wyznań w tych miastach. Gdy wiele lat temu po r…

    Czytaj więcej...

  • Wiosenny dom

    Od zarania istnienia społeczności ludzkich jej członkowie czerpali wiedzę o świecie z  wacji i służyła im ona do uporządkowania świata. Konieczność życia w zgodzie z regułam a się z potrzeby p a bezpieczeństwa. Prawdziwymi mistrzami w obserwowaniu świata byli Chińczycy. Ich wiedza z różnych dzied stała ujęta w systemy imponująco rozbudowane i skomplikowane. Ową uważność mieszkańcy Kraju Środka traktowali jako sposób życia. Zmiany zachodzące w przyrodzie, zamieranie i odradzanie się życia zarówno w naszej kullturze, jak i n…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.