Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wrzesień 2013

Jolanta Zając

Biorezonans

66Szymon Woronko. Lekarz chorób wewnętrznych, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, w Polsce jako jeden z pierwszych wprowadził do leczenia metodę terapii biorezonansowej. W czasie studiów oraz po dyplomie odbył staże w szpitalach w Niemczech, Irlandii i Szwecji. Pozwoliły mu one zapoznać się z nowoczesnymi formami aparaturowej diagnostyki i leczenia chorób, czerpiącymi ze zjawisk falowych, które powstają w ogniskach chorobowych.

 

W Europie Zachodniej takie urządzenia od ponad trzydziestu lat stosowane są powszechnie, czyniąc proces leczniczy łatwiejszym, skuteczniejszym i mniej obciążającym dla pacjentów. Szanse pomocy chorym zwiększa się dzięki możliwości wczesnego wykrycia zaburzeń, zanim pojawią się objawy. A wszystko to za sprawą skonstruowanego w Instytucie Medycyny Regulacyjnej w Gräfelfing pod Monachium aparatu BICOM.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Wrzesień 2013

Artykuły z tej kategorii

  • Chód zdradza emocje

    O tym, czy i w jaki sposób naukowcy potrafią rozpoznać po chodzie człowieka zakochanego, zestresowanego lub chorego, czyli o badaniach łączących nasz sposób poruszania się z emocjami, z dr. Jakubem Segenem, specjalistą w dziedzinie wizji komputerowej rozmawia Jolanta Podsiadła.…

    Czytaj więcej...

  • Motywowanie podświadomości

    Czasy kryzysu finansowego sprzyjają głębszej refleksji nad rolą pieniędzy w naszym życiu. Prawie każdy z nas świadomie deklaruje, że większa suma pieniędzy nie byłaby dla niego problemem. Wykształceni na psychologicznych poradnikach wiemy już, że pieniądze nie są wcale „brudne” i zdajemy sobie sprawę, że bogactwo duchowe, rozwój osobisty i bogactwo materialne nie wykluczają się wzajemnie.…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.