Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wrzesień 2013

Małgorzata Brzoza

Czas sprzątania

Chciałam się dowiedzieć, czy można u Pani zamówić analizę numerologiczną, taką, żeby zawierała wskazówki, zalecenia, ostrzeżenia. Często zdaje mi się, że coś jest ze mną nie tak. Jakaś dziwna ta moja data urodzenia: same ósemki i dziewiątki. Co z tym zrobić? Nie wiem, jak to realizować. Do czego ja się nadaję i co powinnam robić? Proszę o odpowiedź, jak Pani widzi moją sytuację i jaka forma pomocy z Pani strony byłaby najlepsza dla mnie. Ktoś już zmieniał moją numerologię, więc nie wiem, czy mogę powtórzyć ten zabieg. A może coś innego mi Pani poleci? Coś, co zadziała, w końcu zmieni moje życie na lepsze, bo już nie wiem, czy ze mną jest coś nie tak, czy z tym światem. Bardzo proszę o kontakt.
Daria, 9.08.1980 r.

 

Pani Dario, niezrozumienie budzi różne systemy obronne przed nieznanym, np. zdziwienie i lęk. Zmiana jest codziennością człowieka. Jedyna rzecz pewna w naszym istnieniu to nieustanna zmiana, naturalna cykliczność życia. Zmiana na lepsze to coś, czego Pani poszukuje. A definicja lepszego to zazwyczaj spełnienie aktualnie istniejących w człowieku potrzeb. Pani zapytanie niesie w sobie dwie niepokojące informacje. Pierwsza to Pani niskie poczucie własnej wartości i brak poczucia realizacji swego życia. Druga to poszukiwanie czegoś z zewnątrz, co zmieni Pani życie na lepsze. Tymczasem jedyna siła, która może tej przemiany dokonać, leży w Pani wnętrzu.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Wrzesień 2013

Artykuły z tej kategorii

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.