Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Styczeń 2014

Jerzy Strączyński

Depozyty energetyczne

Od pewnego czasu można zaobserwować wzmożone zainteresowanie medycyną Dalekiego Wschodu. Traktuje ona człowieka całościowo, uwzględnia ekologiczne czynniki środowiska i zjawiska energetyczne występujące w organizmie ludzkim.

 

Przywiązuje wielką wagę do różnych metod oczyszczania ciała, energii i umysłu. Te systemy dalekowschodnie są dość skomplikowane i oparte na całkowicie innej filozofii i diagnostyce, dlatego są tak trudne do oceny i zaakceptowania przez zachodnią medycynę. Orientalne systemy medyczne, bioenergoterapia i samouzdrawianie opierają się bowiem na zjawiskach energetycznych w organizmie człowieka.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Styczeń 2014

Artykuły z tej kategorii

  • To będzie rok zmian...

    .... Nawet, jeśli ich nie chcę lub się ich boję, one i tak nastąpią. Zatem, sensowne jest odszukiwanie w zmianach zachodzących w życiu osobistym, zawodowym, w rozwoju wewnętrznym tego, co przynoszą nam jako pozytyw! Posłuchajcie mojej rozmowy na ten temat z Anną Kalatą... ------------------------------------------------------------------------------------------------------ http://youtu.be/fiKOciin34A {jcomments on}…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.