Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Styczeń 2014

Rena Marciniak-Kosmowska

Od wydawcy

Drodzy czytelnicy!

 

Za nami wiele problemów, z którymi przyszło się zmagać w mijającym roku, sporów, dyskusji, radości, smutków…
Jaki będzie ten nadchodzący rok? – pyta wielu z Was. – Co przyniesie? Czy takie niespodzianki jak orkan KSAWERY, czy groźniejsze zawieruchy na arenie światowej?
– Z wybiciem północy 31 grudnia wejdziemy w numerologiczną siódemkę – pisze w liście do redakcji Grażyna Z. z Wałbrzycha. – A to oznacza głębsze zanurzenie się w duchowości, zwrot od „mieć” ku „być”. Jednych zmuszą do tego okoliczności zewnętrzne – gospodarka, polityka, przyroda… Inni dojdą w tym kierunku ścieżką rozwoju
duchowego.
Z kolei wybitny astrolog i ezoteryk Leon Zawadzki wespół z Marią Pieniążek w prognozie na rok 2014 pt. „To będzie dziwny czas” – podkreślają, że „Zapowiada się życie pełne zmagań i różnych niepokojów”. I trzeba będzie poskromić apetyty, zmienić swój sposób widzenia i życia…
TRANSFORMACJA jest nieunikniona – przekonują Energie w przekazach odbieranych przez Elżbietę Nowalską oraz wielu znanych channelingerów na świecie.
Mówi o tym również pisarz i dokumentalista Igor Witkowski w rozmowie z Marcinem Mizerą, zamieszczonej w tym numerze. Przywołuje m.in. przekazy zawarte w Trzecim Testamencie (zbiorze objawień spisywanych przez wspólnotę religijną w Meksyku od połowy XIX w. do początku lat pięćdziesiątych XX w.), który w założeniu ma być księgą nowej duchowości na okres transformacji. Obszerniej natomiast rozwija ten temat w swojej najnowszej książce „INSTRUKCJE PRZEBUDZENIA I ZAPOWIEDZI WIELKICH PRZEMIAN”, która ukaże się w styczniu 2014 roku.
„Wszystkie sensownie brzmiące zapowiedzi mówią o wielkim wstrząsie, a nie o zagładzie – uspokaja. – Najważniejszym czynnikiem wywołującym zmiany mają być ujawniane informacje, które spowodują szok kulturowy. (…) Ogólnie procesy, jakie będą zachodzić, mają doprowadzić do kwestionowania bardzo wielu rzeczy. (…) Polska ma nie być mocno dotknięta załamaniem, bo ma spełnić jeszcze pewną rolę w przyszłości.” Przypomina to nieco przepowiednie ojca Klimuszki.
Ezoterycy i mistycy oraz Energie z Zaświatów zwracają uwagę na rolę pracy nad sobą i rozwój duchowy, na podnoszenie wibracji i osiągnięcie odpowiedniego pułapu energetycznego. Czytelników naszego miesięcznika nie trzeba o tym przekonywać.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wspólnej medytacji miłości w Wigilię (24 grudnia o godz. 21). Wyślijmy złoty promień miłości do swoich bliskich, znajomych, a nawet nieprzyjaciół. Potem otoczcie nim najbliższą okolicę, kraj, Europę..., a na koniec całą planetę…

Z najlepszmi życzeniami świątecznymi i noworocznymi

Rena Marciniak-Kosmowska

Artykuły z tej kategorii

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.