Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Maj 2014

Jan Matul

Zatopione miasta

22Zatopione pozostałości dawnych miast i krain zawsze budziły zaciekawienie, trwogę lub wręcz przeciwnie – nadzieję na zdobycie niewiarygodnych skarbów.

 

Najsłynniejszą niewątpliwie jest Atlantyda. Mimo że nigdy nie została odnaleziona, przyczyniła się jednak do rozwoju nauki – archeologii, geografii, etnografii czy geologii, dzięki niej odkryto wiele drogocennych artefaktów, poznano głębiej wiele kultur. A także… trochę na uboczu pozostawiono kilka niezwykłych „zatopionych tajemnic”.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Maj 2014

Artykuły z tej kategorii

  • To będzie rok zmian...

    .... Nawet, jeśli ich nie chcę lub się ich boję, one i tak nastąpią. Zatem, sensowne jest odszukiwanie w zmianach zachodzących w życiu osobistym, zawodowym, w rozwoju wewnętrznym tego, co przynoszą nam jako pozytyw! Posłuchajcie mojej rozmowy na ten temat z Anną Kalatą... ------------------------------------------------------------------------------------------------------ http://youtu.be/fiKOciin34A {jcomments on}…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.