Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Maj 2014

Mariusz Brzoskowski

Sukces zawodowy i biznesowy

60Z Marianną Bartke, certyfikowanym instruktorem Master & Science ThetaHealing®, rozmawia Mariusz Brzoskowski z Fundacji „Świadomość Ziemi”.

 

Twórczyni metody ThetaHealing® – Vianna Stibal – jeszcze dwadzieścia lat temu była zwyczajną kobietą. Dziś jest znaną uzdrowicielką i uznanym nauczycielem rozwoju duchowego i osobistego. Osiągnęła w relatywnie krótkim czasie ogromny sukces zawodowy i biznesowy. Jak do tego doszło?
– Najważniejsze przyczyny sukcesu Vianny to jej niezwykła świadomość duchowa, ciągłe rozwijanie intuicji i zdolności parapsychicznych. Dzięki wsłuchiwaniu się w wewnętrzny głos, odkryła m.in. prosty sposób korygowania programów i przekonań człowieka w stanie fal mózgowych theta.
To, co jeszcze wyróżnia Viannę, to jej ogromne oddanie i miłość do ludzi. Nigdy nie widziałam jej zdenerwowanej czy zniechęconej. Poprzez połączenie ze światem duchowym, czerpiąc siły z tego przewodnictwa, zawsze ma czas dla swoich studentów i klientów. Jest dzięki temu osobą niezwykle charyzmatyczną i szczodrą pod wieloma względami, np. na każdym warsztacie funduje szkolenia kilku osobom, których na to faktycznie nie stać.
Vianna cały czas dzieli się zarówno swoim doświadczeniem uzdrowicielskim, jak i duchową wiedzą zdobytą w tysiącach sesji z klientami oraz z wykształcenia tysięcy praktyków i terapeutów ThetaHealing®. Dzięki aktywacji genu młodości i witalności (dzięki swojej metodzie) oraz przerobieniu wielu przekonań na temat wiary, zasługiwania na sukces i kreatywności, jest osobą niezwykle twórczą i pracowitą. Przez cały rok podróżuje, prowadzi mnóstwo warsztatów na wszystkich kontynentach. Mimo napiętego grafiku szkoleniowego przyjmuje jeszcze indywidualnie klientów (najczęściej dzieci autystyczne i z chorobami nowotworowymi). Widać gołym okiem, że Vianna ma ogromną pasję i frajdę z tego, co robi i kim jest.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Maj 2014

Artykuły z tej kategorii

  • Awatar umysłu

    Podczas ostatniego pobytu w indyjskim, niegdyś upatrzonym przez hippisów Riszikesz, ku swemu kosmicznemu zdumieniu spotkałem Jaya, Amerykanina, którego po raz pierwszy widziałem lata temu w Puttaparthi. Jay – człowiek dzisiaj już niemłody, ale trzymający się ciągle świetnie – jest zafiksowany na punkcie oczyszczania ciała i najzdrowszego pod słońcem jedzenia.…

    Czytaj więcej...

  • Medytacyjny świat umysłu cz. 2

     Drzewo sefirot i energia kundalini. Według teologii kabalistycznej Bóg, powołując do istnienia świat, wypowiadał słowa. Wypowiadając słowa, tworzył istnienie za pomocą hebrajskich liter, tych samych, którymi napisana została Tora.…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.