Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Maj 2014

Mariusz Brzoskowski

Sukces zawodowy i biznesowy

60Z Marianną Bartke, certyfikowanym instruktorem Master & Science ThetaHealing®, rozmawia Mariusz Brzoskowski z Fundacji „Świadomość Ziemi”.

 

Twórczyni metody ThetaHealing® – Vianna Stibal – jeszcze dwadzieścia lat temu była zwyczajną kobietą. Dziś jest znaną uzdrowicielką i uznanym nauczycielem rozwoju duchowego i osobistego. Osiągnęła w relatywnie krótkim czasie ogromny sukces zawodowy i biznesowy. Jak do tego doszło?
– Najważniejsze przyczyny sukcesu Vianny to jej niezwykła świadomość duchowa, ciągłe rozwijanie intuicji i zdolności parapsychicznych. Dzięki wsłuchiwaniu się w wewnętrzny głos, odkryła m.in. prosty sposób korygowania programów i przekonań człowieka w stanie fal mózgowych theta.
To, co jeszcze wyróżnia Viannę, to jej ogromne oddanie i miłość do ludzi. Nigdy nie widziałam jej zdenerwowanej czy zniechęconej. Poprzez połączenie ze światem duchowym, czerpiąc siły z tego przewodnictwa, zawsze ma czas dla swoich studentów i klientów. Jest dzięki temu osobą niezwykle charyzmatyczną i szczodrą pod wieloma względami, np. na każdym warsztacie funduje szkolenia kilku osobom, których na to faktycznie nie stać.
Vianna cały czas dzieli się zarówno swoim doświadczeniem uzdrowicielskim, jak i duchową wiedzą zdobytą w tysiącach sesji z klientami oraz z wykształcenia tysięcy praktyków i terapeutów ThetaHealing®. Dzięki aktywacji genu młodości i witalności (dzięki swojej metodzie) oraz przerobieniu wielu przekonań na temat wiary, zasługiwania na sukces i kreatywności, jest osobą niezwykle twórczą i pracowitą. Przez cały rok podróżuje, prowadzi mnóstwo warsztatów na wszystkich kontynentach. Mimo napiętego grafiku szkoleniowego przyjmuje jeszcze indywidualnie klientów (najczęściej dzieci autystyczne i z chorobami nowotworowymi). Widać gołym okiem, że Vianna ma ogromną pasję i frajdę z tego, co robi i kim jest.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Maj 2014

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.