Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Maj 2014

Mariusz Brzoskowski

Sukces zawodowy i biznesowy

60Z Marianną Bartke, certyfikowanym instruktorem Master & Science ThetaHealing®, rozmawia Mariusz Brzoskowski z Fundacji „Świadomość Ziemi”.

 

Twórczyni metody ThetaHealing® – Vianna Stibal – jeszcze dwadzieścia lat temu była zwyczajną kobietą. Dziś jest znaną uzdrowicielką i uznanym nauczycielem rozwoju duchowego i osobistego. Osiągnęła w relatywnie krótkim czasie ogromny sukces zawodowy i biznesowy. Jak do tego doszło?
– Najważniejsze przyczyny sukcesu Vianny to jej niezwykła świadomość duchowa, ciągłe rozwijanie intuicji i zdolności parapsychicznych. Dzięki wsłuchiwaniu się w wewnętrzny głos, odkryła m.in. prosty sposób korygowania programów i przekonań człowieka w stanie fal mózgowych theta.
To, co jeszcze wyróżnia Viannę, to jej ogromne oddanie i miłość do ludzi. Nigdy nie widziałam jej zdenerwowanej czy zniechęconej. Poprzez połączenie ze światem duchowym, czerpiąc siły z tego przewodnictwa, zawsze ma czas dla swoich studentów i klientów. Jest dzięki temu osobą niezwykle charyzmatyczną i szczodrą pod wieloma względami, np. na każdym warsztacie funduje szkolenia kilku osobom, których na to faktycznie nie stać.
Vianna cały czas dzieli się zarówno swoim doświadczeniem uzdrowicielskim, jak i duchową wiedzą zdobytą w tysiącach sesji z klientami oraz z wykształcenia tysięcy praktyków i terapeutów ThetaHealing®. Dzięki aktywacji genu młodości i witalności (dzięki swojej metodzie) oraz przerobieniu wielu przekonań na temat wiary, zasługiwania na sukces i kreatywności, jest osobą niezwykle twórczą i pracowitą. Przez cały rok podróżuje, prowadzi mnóstwo warsztatów na wszystkich kontynentach. Mimo napiętego grafiku szkoleniowego przyjmuje jeszcze indywidualnie klientów (najczęściej dzieci autystyczne i z chorobami nowotworowymi). Widać gołym okiem, że Vianna ma ogromną pasję i frajdę z tego, co robi i kim jest.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Maj 2014

Artykuły z tej kategorii

  • Polska Jerozolima

    Około 1595 roku Mikołaj Zebrzydowski i jego żona, Dorota z Herbutów ujrzeli z okien zamku, ponad zboczem sąsiedniej góry Żarek niecodzienne zjawisko: jaśniejące nieziemskim blaskiem trzy krzyże. Obserwowali je, aż zniknęły wraz z ostatnimi promieniami zachodzącego słońca. To zdarzenie natchnęło Zebrzydowskiego, aby w miejscu pojawienia się krzyży zbudować kościół.…

    Czytaj więcej...

  • Sekrety kamiennych bab

    Każdy, kto trzy razy pogłaszcze po głowie przysadziste kamienne baby, które przycupnęły nad Motławą, tuż obok gmachu gdańskiego Muzeum Archeologicznego, wypowiadając przy tym w myśli życzenie, może liczyć, że wkrótce się ono spełni. Tak przynajmniej głosi jedna ze współczesnych miejskich legend. Szczególnie często z magicznej pomocy granitowych posągów korzystają studenci trójmiejskich uczelni podczas sesji egzaminacyjnych. Wydeptana wokół rzeźb trawa świadczy, że chętnych nie brakuje.…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.