Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Maj 2014

Jerzy Strączyński

Praca z oddechem

Ciało, energia i umysł są ze sobą połączone, dlatego wszystkie zewnętrzne zdarzenia, których doświadczamy każdego dnia, wpływają na to, co dzieje się w naszym wnętrzu i odwrotnie. Zrozumienie tego związku może w znaczący sposób przyczynić się do postępu na drodze rozwoju własnego, o ile w sposób praktyczny to wykorzystamy.

 

Wielu ludzi, by poprawić jakość swojego życia, rozładować stres i inne napięcia emocjonalne, wykorzystuje z powodzeniem pewne techniki medytacyjno-relaksacyjne i oddechowe. By przyniosły oczekiwany, pozytywny rezultat, ważne jest, byśmy je stosowali w odpowiednim miejscu i we właściwy sposób.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Maj 2014

Artykuły z tej kategorii

  • Antoni Padewski

      Trzynasty dzień każdego miesiąca przez wiele osób uważany jest za pechowy, zwłaszcza jeśli przypada w piątek. Wyjątek stanowi trzynastka czerwcowa, której patronuje Antoni Padewski, prawdopodobnie najpopularniejszy święty w Polsce.…

    Czytaj więcej...

  • Pierzasty Wąż

    Najwybitniejszym królem głównego ośrodka Tolteków – słynnej Tuli, był władca, który nazywał się Topiltzín. Najprawdopodobniej urodził się w 947 roku n.e., w miejscowości Tepoztlán. Jego ojciec Mixcoatl został zamordowany przez swojego brata, zanim Topiltzín przyszedł na świat, a matka zmarła przy porodzie. Dzieckiem zaopiekowali się najznamienitsi szamani i kapłani z pobliskiego Xochicalco.   …

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.