Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Maj 2014

Katarzyna M. Grela

Okopać się na pozycjach

Słońce jest nadal w Byku, sprzyjając znakom ziemskim, Pannom, Bykom i Koziorożcom. To czas na odpoczynek po trudnych doświadczeniach z drugiej połowy kwietnia.

 

Potrzebny jest nam dystans, żeby przemyśleć wiele spraw, utwierdzić się w decyzjach, spróbować wdrożyć je w życie. Wenus rządząca znakiem Byka powinna wspierać te dążenia. To dzięki niej zyskamy utraconą harmonię, spokój, poczucie bezpieczeństwa, a także umiejętność cieszenia się z uroków życia. Znów nauczymy się dostrzegać piękno we wszystkim, co jest wokół, korzystać z każdej chwili, doceniać przyjemności.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Maj 2014

Artykuły z tej kategorii

  • Bakczysaraj - wrota czasu

    Okolice Bakczysaraju na ezoterycznej mapie Krymu są jak magiczne Eldorado. Tajemnicza przeszłość wywiera tu wpływ na teraźniejszość, a przyroda i energia egregorów żyjących tu narodów ukształtowały miejsca o niespotykanym nigdzie indziej charakterze i oddziaływaniu.   …

    Czytaj więcej...

  • Sikhowie

    Po niespełna miesięcznej jeździe samochodem z Polski w połowie września przekraczamy granicę pakistańsko-indyjską. Wita nas Amritsar – święte miasto sikhów.…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.