Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Lipiec 2012

Rena Marciniak-Kosmowska

Od Wydawcy

Drodzy Czytelnicy. Pod wpływem Waszych sugestii zmieniamy nieco układ miesięcznika. To wydanie rozpoczynają „Wakacje z duchami” Alicji Łukawskiej, znawczyni tajemnic Pomorza. W następnym przypomnimy o polskich miejscach mocy. Po wakacjach wracamy do magicznych podroży, ale nie będą one Was witać, lecz znajdziecie je w głębi numeru.

Nasi nowi Czytelnicy postulują, by przypominać i pisać więcej o zjawiskach paranormalnych, o psychotronice, ezoteryce, radiestezji, a także pokazywać rozmaite ścieżki duchowości, bezpieczne ćwiczenia i praktyki…

Zapraszamy do dyskusji na temat parapsychologii i pokrewnych dziedzin. Sądzimy, że rozważania Bogdana Trawkowskiego zachęcą Was do przesyłania własnych refleksji i spostrzeżeń. Tekst Przemysława Nowakowskiego pt. „Dziedzictwo Pitagorasa” przypomina, że ezoteryką, numerologią, reinkarnacją w starożytności zajmowali się ludzie nauki. Skoro po dziś dzień wkuwamy twierdzenie Pitagorasa, to trudno ironicznym wzruszeniem ramion potraktować dziedziny, którym poświęcił sporo uwagi, choć tak właśnie robi wielu współczesnych polskich uczonych.

Zdecydowaliśmy się na publikację tekstu naszego krakowskiego korespondenta – Roberta Buchty o smoleńskim śledztwie blogerów pt. „Odeszli w stronę światła” – ze względu na jego ezoteryczny wątek i końcowe refleksje nawiązujące do słynnego „Sekretu” Rhondy Byrne. Nie interesują nas spory polityczne ani hipotezy naukowców… Robert Buchta przypomina, za znanymi nauczycielami duchowymi, autorytetami, jaką rolę pełnią myśli, jak działają negatywne wibracje, emocje, o których nadawcy mogą nawet zapomnieć, ale one – skierowane z dużą dawką energii – zaczynają się materializować i spełniać. Wiedzą o tym doskonale adepci różnych nauk tajemnych, a zwłaszcza huny. Dlatego pilnujmy własnych myśli i słów, rozbrajajmy granaty nienawiści, niechęci i złych życzeń.

Wielu Czytelników po lekturze tekstów Katarzyny Greli i Joanny Welter z poprzedniego numeru, proponuje wspólną medytację w noc świętojańską z 23 na 24 czerwca.

„Trzeba wylać oliwę miłości i harmonii na tę fatalną kwadraturę Urana i Plutona, która zacznie dawać się we znaki od 17 czerwca” – pisze Wanda C. z Białegostoku.

„Palmy ognie, wzorem naszych przodków – postuluje Stanisław z Grudziądza. – Niech to będzie noc oczyszczenia – przez ogień i płomień miłości... (…) Palmy ogniska tam, gdzie można, palmy świeczki (koniecznie woskowe) oraz zioła – bylicę, piołun, szałwię, rumianek… Kominki aromatyczne, kadzidełka, bo kuracje lotne oczyszczają pole energetyczne w mieszkaniu, okolicy, a przede wszystkim naszą aurę”.

Przyłączamy się do propozycji naszych Czytelników i zapraszamy do wspólnej medytacji światła i miłości 23 czerwca o godzinie 23-ciej. Zacznijmy od aktu wybaczenia sobie, a potem innym. Po głębokim oddechu wizualizujmy promień światła wychodzący z naszego serca i otulający bliskich, znajomych oraz nieprzyjaciół. Wypełnijmy tym światłem nasze mieszkanie, dom, okolicę… aż po krańce Ziemi.

Jeśli nie jesteście biegli w wizualizacji, wyobraźcie sobie po prostu wielki globus i otulcie go światłem miłości i wibracjami harmonii. To tak niewiele, a zarazem dużo!

Spotkajmy się energetycznie w tę noc świętojańską. Połączmy swoje wibracje przez dziesięć, piętnaście, dwadzieścia minut...

 

Ze świetlistymi pozdrowieniami

Rena Marciniak-Kosmowska

Artykuły z tej kategorii

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.