Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Ciało umysł dusza

Krystyna Kurczewska-Misiak

Czy to czakram

DSCF0361Szanowna Redakcjo,

Chociaż jestem czytelniczką Waszego czasopisma od lat, nigdy jeszcze do Was nie pisałam. Zdarzyło się jednak coś, czym muszę się podzielić.

Podczas tegorocznej majówki wyjechałam ze znajomym małżeństwem w góry, do Przesieki. Pogodna była piękna, sprzyjała chodzeniu po górach, nic też dziwnego, że wykorzystywaliśmy każdą chwilę na wędrówki. Któregoś dnia odwiedziliśmy znajomą rodzinę,  która od lat tam mieszka. Siedząc na ławach przy stole, kontemplując piękne otoczenie i gawędząc o minionych czasach i zmianach, jakie zaszły, usłyszeliśmy coś, co przyjęliśmy z uśmiechem niedowierzania, ale i z zaciekawieniem. Nasz gospodarz opowiedział  historię dotyczącą pobliskiej jaskini, w której dopiero teraz wykryto tajemnicze właściwości – tzw. czakram, który ma duży wpływ na przebywających tam ludzi. Czakram ów ładuje ludzi pozytywną energią.  

(...)Więcej przeczytasz w numerze Ciało umysł dusza

Artykuły z tej kategorii

  • Angielscy heroldzi

    Wraz z pamiętną wyprawą Kolumba z roku 1492 poddani hiszpańskich władców sukcesywnie zwiększali zasięg eksploracji Nowego Świata. Napotykane przezeń plemiona wysp basenu Morza Karaibskiego oraz wybrzeży współczesnej Panamy i Wenezueli charakteryzował niski stopień rozwoju zarówno społecznego, jak i technologicznego…

    Czytaj więcej...

  • Telefon zza światów

    Wieczorem, 28 lipca 2007 roku Elizabeth Arden wróciła ze spotkania rodzinnego, które odbyło się po ceremonii pogrzebowej jej 80-letniej matki.…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.