Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Zagadki i hipotezy

Iwona Kupisz-Röpcke

Regresja do życia między wcieleniami – LBL

Od 2006 roku współpracuję z Instytutem Dr. M. Newtona w USA, w którym przeszłam szkolenie i prowadzę hipnozę do życia między wcieleniami LBL (life between lifes) zarówno po niemiecku ponieważ mieszkam w Bremen, jak i po polsku – w języku ojczystym.

Dr Newton jest autorem wielu książek, m.in.: Życie między wcieleniami, Wędrówka dusz, Przeznaczenie dusz. Najnowsza  pt. Brzmienie życia, wydana pod patronatem Instytutu Dr. M. Newtona, to zbiór relacji klientów o zmianach, jakie nastąpiły w ich życiu po sesji LBL.

Często klienci, proszący mnie o spotkanie, pytają, czy robię terapię z hipnozą do życia między wcieleniami. Zastanawiam się, dlaczego tak wiele osób sesję LBL nazywa terapią. I chociaż zdecydowanie odpowiadam, że hipnoza LBL nią nie jest, stwierdzam, że ma bardzo głębokie terapeutyczne działanie. Transformuje ona nasze życie, które dzielimy na: przed i po sesji.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Zagadki i hipotezy

Artykuły z tej kategorii

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.