Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Ciało umysł dusza

Irena A. Stanisławska

Masz dar

Przechrzta AntoniZ Antonim Przechrztą, psychoterapeutą, jasnowidzem i nauczycielem rozwoju osobistego i duchowego, rozmawia Irena A. Stanisławska.

Przeczytałam, że jednym z zagadnień twojego kursu „Rozwój intuicji” jest rozpoznawanie i uwalnianie blokad z przeszłości. Czy to znaczy, że swoje zajęcia zaczynasz od „oczyszczania” uczestników?

Właściwie od ich relaksowania, od powrotu do świadomości we własnym ciele. Za tym idzie odblokowywanie umysłu. Kiedy król Francji Ludwik II zapytał Nostradamusa, co robi, że jest tak wspaniałym jasnowidzem, ten odpisał, że wierzy m.in. w wysiłek uwolnienia duszy, umysłu i ciała od wszelkich trosk, zmartwień i niepokojów drogą odprężenia i uspokojenia ducha. Żeby swobodnie odszukać i zinterpretować informację, nie możemy jej „przepuszczać” przez filtr własnych przekonań i przeżyć, które mogą deformować jej odczyt intuicyjny. Stosuję więc praktyki służące odblokowaniu umysłu z doświadczeń przeszłości. Ćwiczenia te z jednej strony potrzebne są do połączenia się z intuicją, do jej wzmocnienia, a z drugiej są bardzo pożyteczne do dobrego, zdrowego funkcjonowania. Tak więc uczestnik kursu ćwicząc, równocześnie przeprowadza sobie autoterapię.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Ciało umysł dusza

Artykuły z tej kategorii

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.