Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

archiwum astrologiczne

Katarzyna M. Grela Katarzyna M. Grela

Uwierzyć w siebie

astrologia02Słońce jest nadal we Lwie, swym macierzystym znaku, sprzyjając zdrowiu, aktywności, zabawom, flirtom, przyjemnościom. Warto wykorzystać tę wspaniałą energię, cieszyć się życiem i być twórczym, nie bać się uczuć i działania, znowu odnaleźć w sobie dziecko.

Część z nas jest pewnie na wakacjach i ma sposobność, by się odciąć od codziennych problemów, uporządkować chaos w głowie i odbudować wyobraźnię. Spróbujmy się wyciszyć, być tu i teraz, odpoczywać, uwierzyć w siebie, nabrać sił, a gdy nadarzy się sposobność urzeczywistniać swe pomysły.

2 sierpnia pełnia w Wodniku, czas na spotkania w licznym gronie znajomych bądź przyjaciół. Będziemy dyskutować o sprawach wielkiej wagi i błyszczeć w towarzystwie, przechwalać się, naprawiać świat. Trygon Słońca z Jowiszem podsunie zapewne śmiałe plany na przyszłość. Nie rozpędzajmy się za bardzo, bo mamy przecież pełnię, więc trzeba wziąć poprawkę na skłonność do przesady, nadmierne pobudzenie. Merkury nadal się posuwa pozornie wstecznym ruchem, stąd podatność na błędy, co nie ułatwia sytuacji. Starajmy się nie robić głupstw, zwłaszcza gdy chodzi o uczucia. Nie komplikujmy sobie życia przez wakacyjny romans, przez słowa pełne żaru, które nijak się mają do prozy życia i przyszłości.

(...)Więcej przeczytasz w numerze archiwum astrologiczne

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.