Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Niezwykłe zjawiska

Paweł Szlachetko

Podróże poza ciałem

tomasz tubilewiczZ Tomaszem Tubilewiczem, ezoterykiem, autorem książki "Dlaczego myślimy to, co myślimy o życiu i śmierci", rozmawia Paweł Szlachetko.

Nie rozumiemy, czym jest śmierć, boimy się jej i staramy się ją bagatelizować. Kiedy jednak zaczynamy się nad nią zastanawiać, im bardziej jesteśmy dociekliwi, tym mniej zadowalają nas uzyskane odpowiedzi. Czy zatem nadal istniejemy po śmierci?

– Nauka oficjalnie neguje istnienie jakiegokolwiek życia po śmierci. Po drugie główną przeszkodą w takich badaniach jest lęk. Zamiast być przygotowanym do nieuniknionego odejścia, nawzajem się okłamujemy i pocieszamy. A przecież istnieje możliwość poznania tamtej strony, porozumienia się z osobami, które nas opuściły. Taką możliwość ma każdy z nas, powinien się tylko nauczyć z tego korzystać. Możemy również doświadczyć przebywania w innym ciele niż nasze ciało fizyczne. Jedyne, co nas przed tym powstrzymuje, to zwątpienie i lęk przed nieznanym.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Niezwykłe zjawiska

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.