Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wrzesień 2012

Rena Marciniak-Kosmowska

Od Wydawcy

Podróże w czasie i przestrzeni, teleportacja, poszukiwanie czystej energii, życie na innych planetach to tematy, które zaprzątają od dawna umysły naukowców, wynalazców, wojskowych, psychotroników i ezoteryków.

Czy rzeczywiście można pozyskiwać czystą energię, czy opracowano i stworzono takie urządzenia, o jakich wspominają w artykułach Alicja Łukawska i Paweł Szlachetko? Czy faktycznie CIA prowadzi tajny projekt „Alternative – 3”, w ramach którego Amerykanie próbują urządzić na Marsie ziemską kolonię?

Czy funkcjonują już urządzenia do teleportacji ludzi, np. na Marsa, o czym przekonuje Andrew D. Basiago, bohater artykułu A. Łukawskiej? O badaniach i doświadczeniach z teleportacją przeczytacie też w tekście Jędrzeja Fijałkowskiego pt. „Nowe zabawki ludzkości (cz. VII) – teleportacja”.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Wrzesień 2012

Artykuły z tej kategorii

  • Angielscy heroldzi

    Wraz z pamiętną wyprawą Kolumba z roku 1492 poddani hiszpańskich władców sukcesywnie zwiększali zasięg eksploracji Nowego Świata. Napotykane przezeń plemiona wysp basenu Morza Karaibskiego oraz wybrzeży współczesnej Panamy i Wenezueli charakteryzował niski stopień rozwoju zarówno społecznego, jak i technologicznego…

    Czytaj więcej...

  • Telefon zza światów

    Wieczorem, 28 lipca 2007 roku Elizabeth Arden wróciła ze spotkania rodzinnego, które odbyło się po ceremonii pogrzebowej jej 80-letniej matki.…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.