Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Wrzesień 2012

Leszek Matela

Symbole i kształty

Fot-3bZjawisko wpływu brył geometrycznych oraz symboli na człowieka i przyrodę znane było już przed tysiącami lat. Później o nim zapomniano. Współcześnie coraz bardziej przekonujemy się, że tego typu oddziaływanie jest realne i warto je wykorzystać w praktyce. Co ciekawe, w Polsce możemy pochwalić się pionierskimi pracami w tym zakresie.

W latach trzydziestych XX w. pojawiły się pierwsze doniesienia o niezwykłym oddziaływaniu piramid. Następnie zaczęto budować ich modele, które – jak się okazało – zapewniają równie korzystny jak oryginalne budowle efekt energetyczny. Określano go terminami neoenergia, rezonans kształtu bądź geometronika.

Pionierskie badania we Wrocławiu

(...)Więcej przeczytasz w numerze Wrzesień 2012

Artykuły z tej kategorii

  • Spotkanie dusz

    Kiedy szanowany biofizyk ogłasza, że ludzka komórka ma duszę – brzmi to co najmniej dziwnie, trochę śmiesznie lub zgoła abstrakcyjnie.   …

    Czytaj więcej...

  • Łowcy głów

    Dzisiaj określenie headhunter – łowca głów – stosuje się wobec osób wyszukujących odpowiednio wykwalifikowanych pracowników dla firm. To tylko taka przenośnia. Ale nie dla Indian z plemienia Shuar, którzy sprawę traktują bardzo dosłownie.…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.