Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Październik 2012

Jolanta Podsiadła Jolanta Podsiadła

Przed nami szok bogów - rozmowa z Erichem von Dänikenem

Erich von DänikenO wierze i bogach z kosmosu, ukrywanych przed opinią publiczną informacjach oraz o tym, co było początkiem Kalendarza Majów, ze szwajcarskim pisarzem i paleoatronautykiem ERICHEM VON DÄNIKENEM rozmawia Jolanta Podsiadła.

 

Zacznę od pytania nieco osobistego. W swoich książkach wskazuje Pan – co zaczyna potwierdzać nauka – na molekuły pamięci jako źródło pradawnej wiedzy. Podaje Pan przykład noblisty Nielsa Bohra, któremu przyśnił się model atomu. Czy Pan również miewa sny tej miary?

(...)Więcej przeczytasz w numerze Październik 2012

Artykuły z tej kategorii

  • To będzie rok zmian...

    .... Nawet, jeśli ich nie chcę lub się ich boję, one i tak nastąpią. Zatem, sensowne jest odszukiwanie w zmianach zachodzących w życiu osobistym, zawodowym, w rozwoju wewnętrznym tego, co przynoszą nam jako pozytyw! Posłuchajcie mojej rozmowy na ten temat z Anną Kalatą... ------------------------------------------------------------------------------------------------------ http://youtu.be/fiKOciin34A {jcomments on}…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.