Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Październik 2012

Jolanta Podsiadła Jolanta Podsiadła

Przed nami szok bogów - rozmowa z Erichem von Dänikenem

Erich von DänikenO wierze i bogach z kosmosu, ukrywanych przed opinią publiczną informacjach oraz o tym, co było początkiem Kalendarza Majów, ze szwajcarskim pisarzem i paleoatronautykiem ERICHEM VON DÄNIKENEM rozmawia Jolanta Podsiadła.

 

Zacznę od pytania nieco osobistego. W swoich książkach wskazuje Pan – co zaczyna potwierdzać nauka – na molekuły pamięci jako źródło pradawnej wiedzy. Podaje Pan przykład noblisty Nielsa Bohra, któremu przyśnił się model atomu. Czy Pan również miewa sny tej miary?

(...)Więcej przeczytasz w numerze Październik 2012

Artykuły z tej kategorii

  • Tajemnica fortu numer XIII

      Twierdza Przemyśl – betonowo-ceglane forty porośnięte krzewami. W czasie pierwszej wojny światowej kilkakrotnie zdobywana przez Rosjan i Austriaków.…

    Czytaj więcej...

  • Transplantacja wspomnień

      Od kiedy w 1954 roku lekarze z Bostonu dokonali transplantacji nerek, a w 1967 rokudr Christian Bernard w Republice Południowej Afryki przeszczepił ludzkie serce – w dziedzinie transplantacji organów nastąpił prawdziwy boom.…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.