Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Październik 2012

Jolanta Podsiadła Jolanta Podsiadła

Przed nami szok bogów - rozmowa z Erichem von Dänikenem

Erich von DänikenO wierze i bogach z kosmosu, ukrywanych przed opinią publiczną informacjach oraz o tym, co było początkiem Kalendarza Majów, ze szwajcarskim pisarzem i paleoatronautykiem ERICHEM VON DÄNIKENEM rozmawia Jolanta Podsiadła.

 

Zacznę od pytania nieco osobistego. W swoich książkach wskazuje Pan – co zaczyna potwierdzać nauka – na molekuły pamięci jako źródło pradawnej wiedzy. Podaje Pan przykład noblisty Nielsa Bohra, któremu przyśnił się model atomu. Czy Pan również miewa sny tej miary?

(...)Więcej przeczytasz w numerze Październik 2012

Artykuły z tej kategorii

  • Mikołaj – święty czy nieświęty

    Podanie o życiu Mikołaja głosi, że przyszedł on na świat w Patarze, ok. 270 r., jako jedyne dziecko, uproszone gorącymi modlitwami rodziców. Wyróżniał się pobożnością i hojnością – kiedy matka i ojciec zmarli, stał się bogaczem, jednak nie zachował dziedzictwa dla siebie. Dzielił się majątkiem ze skrzywdzonymi i potrzebującymi, a w czasie zarazy, która nawiedziła miasto, pielęgnował chorych i dostarczał im żywność…

    Czytaj więcej...

  • Mit Świętej Joanny

    Badacze dowodzą, że szczątki Joanny d’Arc zostały sfałszowane, a bohaterska święta nie istniała.…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.