Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

archiwum astrologiczne

Katarzyna M. Grela Katarzyna M. Grela

Jak w alchemicznym tyglu

uklad planet3Gdy Słońce jest w znaku Wagi, to świat wydaje się piękniejszy. Szukamy miłych miejsc i ludzi. Częściej chodzimy do teatru, na koncert czy wystawy i bardziej dbamy o swój wygląd. To chyba niezły moment by kupić jakiś ładny drobiazg dla siebie bądź do domu, mieć czas na wspólny spacer, zabawę czy rozmowę by wzmocnić więź z kimś bliskim. Potrzeba nam radości, harmonii, piękna i spokoju, musimy się utwierdzić w małżeństwie i partnerstwie.

Wenus znajdzie się w znaku Panny na początku miesiąca (3), więc będą dla nas ważne układy w pracy, w interesach, zasady współdziałania i oczywiście honoraria. Trzeba to dobrze poustawiać by poczuć się bezpiecznie. Aspekt Wenus z Saturnem (3) pomoże zadbać o finanse, zapewnić stały zysk i zgromadzić kapitał. Jowisz będący w znaku Bliźniąt wchodzi w pozornie wsteczny ruch (4), co sprzyja załatwianiu zaległych, starych spraw, zwłaszcza tyczących się rodzeństwa bądź krewnych czy sąsiadów, podróży, dokumentów, kontaktów z zagranicą, przepływu informacji i zdobywania wykształcenia. Musimy jednak być ostrożni w rozmowach z prawnikami, przy wypełnianiu formularzy i wszelkich dokumentach. Warto uzbroić się w cierpliwość, bo mogą być kłopoty, przeszkody, opóźnienia, pomyłki, przekłamania. Nie warto liczyć też za bardzo na pomoc wpływowych osób ani przychylność urzędników.

 

(...)Więcej przeczytasz w numerze archiwum astrologiczne

Artykuły z tej kategorii

  • Tajemnica fortu numer XIII

      Twierdza Przemyśl – betonowo-ceglane forty porośnięte krzewami. W czasie pierwszej wojny światowej kilkakrotnie zdobywana przez Rosjan i Austriaków.…

    Czytaj więcej...

  • Transplantacja wspomnień

      Od kiedy w 1954 roku lekarze z Bostonu dokonali transplantacji nerek, a w 1967 rokudr Christian Bernard w Republice Południowej Afryki przeszczepił ludzkie serce – w dziedzinie transplantacji organów nastąpił prawdziwy boom.…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.