Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Październik 2012

Paweł Szlachetko

Wampiry są wśród nas

usta wampiraMężczyzna, z którym umówiłem się na rozmowę, twierdzi, że jest wampirem. Choć nie spotkaliśmy się w krypcie, lecz w ładnym podwarszawskim apartamentowcu i nie wystawały mu wampirze kły, to jednak (mimo wszystko) niezbyt pewnie czułem się w towarzystwie człowieka przyznającego się do picia krwi. Nie, nie był to strach! Raczej zdziwienie i (w pewnym stopniu) zniesmaczenie.

 

Mój rozmówca ma około trzydziestki. Jest dobrze sytuowany: ładne mieszkanie, samochód, pieniądze odłożone w banku. Ma niezłą pracę, stanowisko kierownicze i niedługo awansuje na wyższe. Zawsze chciał pracować w banku. (Śmiech) Oni tam również lubią krew! Jest singlem. Nie planuje założenia rodziny.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Październik 2012

Artykuły z tej kategorii

  • To będzie rok zmian...

    .... Nawet, jeśli ich nie chcę lub się ich boję, one i tak nastąpią. Zatem, sensowne jest odszukiwanie w zmianach zachodzących w życiu osobistym, zawodowym, w rozwoju wewnętrznym tego, co przynoszą nam jako pozytyw! Posłuchajcie mojej rozmowy na ten temat z Anną Kalatą... ------------------------------------------------------------------------------------------------------ http://youtu.be/fiKOciin34A {jcomments on}…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.