Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Październik 2012

Rema Marciniak-Kosmowska

Od Wydawcy

Drodzy Czytelnicy!

Wielu z Was zaniepokoiła kolejna kwadratura między Uranem a Plutonem, która dopełni się 19 września, a pozostaniemy pod jej wpływem jeszcze przez kilka dni (do 25 września).Owszem, należy mieć się na baczności, nie podejmować w tym czasie wiążących decyzji finansowych, dwa razy przeczytać uważnie każdą umowę, ostrożnie jeździć i chodzić. Jednakże zamiast wzmożonego niepokoju może warto, jak to proponowała w poprzednim numerze Katarzyna Grela, spojrzeć na to, co niesie ten układ planet, nieco inaczej?

„Pluton oznacza koło zmian, gdzie koniec łączy się z początkiem, a śmierć z narodzinami w odwiecznym cyklu istnień na każdym planie życia, nie tylko materialnym. Uran wyzwala wyobraźnię i przeobraża nam świadomość w nagłym przebłysku intuicji. Stąd bunt, inwencja twórcza, genialne dzieła sztuki, wspaniałe wynalazki, odkrycia, rewolucje.” Dalej Katarzyna Grela przypomina, że Uran w takiej kwadraturze rozbija istniejące układy sił, struktury władzy i społeczeństwa, burzy istniejący porządek. Ale to nie następuje natychmiast. Przed nami więc czas zmian i przemian – na wielu polach. Warto wszakże w tym czasie wykorzystać intuicję i przyłożyć się do pracy w każdej dziedzinie, bo to może przynieść wymierne sukcesy.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Październik 2012

Artykuły z tej kategorii

  • To będzie rok zmian...

    .... Nawet, jeśli ich nie chcę lub się ich boję, one i tak nastąpią. Zatem, sensowne jest odszukiwanie w zmianach zachodzących w życiu osobistym, zawodowym, w rozwoju wewnętrznym tego, co przynoszą nam jako pozytyw! Posłuchajcie mojej rozmowy na ten temat z Anną Kalatą... ------------------------------------------------------------------------------------------------------ http://youtu.be/fiKOciin34A {jcomments on}…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.