Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Październik 2012

Małgorzata Brzoza

Poczucie szczęścia w sercu

Urodziłam się 17.09.1942 roku. Jestem zagubiona z powodu kłopotów finansowych. Miał mnie wspierać syn, ale teraz nie może. Muszę przetrwać najbliższe 3 lata, do czasu, aż wyjaśnią się moje sprawy spadkowe. Wanda

Posiada Pani wsparcie sił wyższych – zawsze aktywną opiekę. Jest ona związana z energią Pani dnia urodzenia, czyli wibracją 17 i pochodzi z poprzedniego wcielenia, gdzie była Pani osobą ważną społecznie, sprawowała jakąś władzę i zyskała uznanie przez etyczne zachowanie wobec podlegających Pani wówczas ludzi. Sprawy bieżące są trudne, ale nie tragiczne. Ostatecznie wszystko ułoży się dobrze i wyjdzie Pani z aktualnej sytuacji obronną ręką. Należy Pani do osób szczególnie chronionych. Jeśli tylko zechce Pani wykonać jeden ruch ku zmianom, one przyniosą więcej, niż się Pani spodziewa.

Pani ustawienia początkowe uwagi kształtujące osobowość w tym wcieleniu składały się z wibracji: dzień urodzenia 17 = 1 + 7 = 8, pierwszy cykl formujący osobowość w wibracji 9, pierwszy warunek wcielenia 1 + 7 + 0 + 9 = 17 = 1 + 7 = 8 oraz numerologiczna droga życia w wibracji 1 + 7 + 0 + 9 + 1 + 9 + 4 + 2 = 33 = 6. W tym wcieleniu uczy się Pani wartości pieniądza, zdrowego egoizmu i wolności osobistej. Od 1999 roku jest Pani w nurcie zdarzeń o wibracji 7 z 16 i ta energia będzie obecna już do końca życia, a jest to energia rozwoju wewnętrznego, wyciszenia, modlitwy i medytacji, gimnastyki i kontaktu z ciałem, połączona z nauką wartości rodziny albo przez nadmierne obowiązki, albo poprzez jej brak. Nauka wartości rodziny wiąże się także ze zdrowym dbaniem o siebie i z postawą samodzielnego szczęścia, czyli poczucia szczęścia w sercu, w energii zgody i pokoju wewnętrznego.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Październik 2012

Artykuły z tej kategorii

  • To będzie rok zmian...

    .... Nawet, jeśli ich nie chcę lub się ich boję, one i tak nastąpią. Zatem, sensowne jest odszukiwanie w zmianach zachodzących w życiu osobistym, zawodowym, w rozwoju wewnętrznym tego, co przynoszą nam jako pozytyw! Posłuchajcie mojej rozmowy na ten temat z Anną Kalatą... ------------------------------------------------------------------------------------------------------ http://youtu.be/fiKOciin34A {jcomments on}…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.