Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Październik 2012

Jolanta Welter

Księżyc i Słońce. Poufny plan natury (cz. I)

slonce1Tao dało początek Jedności. Jedność dała początek dwóm przeciwstawnym siłom – Yin i Yang. Dwie zrodziły trzecią. A trzecia dała początek dziesięciu tysiącom rzeczy.

                                                                        Laozi

      W makrokosmicznym systemie wszystko połączone jest ze wszystkim i dąży do zjednoczenia. Drogą natury jest zarówno twórcza różnorodność, jak i utrzymanie stanu harmonii, nawet wtedy, gdy ścierają się ze sobą przeciwstawne siły. W ziemskiej przestrzeni dla „tej trzeciej”, rodzącej tysiące istnień, matką jest Księżyc a ojcem Słońce.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Październik 2012

Artykuły z tej kategorii

  • To będzie rok zmian...

    .... Nawet, jeśli ich nie chcę lub się ich boję, one i tak nastąpią. Zatem, sensowne jest odszukiwanie w zmianach zachodzących w życiu osobistym, zawodowym, w rozwoju wewnętrznym tego, co przynoszą nam jako pozytyw! Posłuchajcie mojej rozmowy na ten temat z Anną Kalatą... ------------------------------------------------------------------------------------------------------ http://youtu.be/fiKOciin34A {jcomments on}…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.