Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Niezwykłe zjawiska

Marek Żelkowski

Biała czarownica – Anja Orthodox

Anja-sesjaBordeaux1O drugiej stronie rzeczywistości, przeczuciach, kontakcie ze zmarłymi, twórczości, wyczuwaniu myśli i emocji, ważnych spotkaniach, białej czarownicy oraz o tym, że publiczność może wysysać z artysty energię, z Anją Orthodox, wokalistką zespołu Closterkeller, rozmawia Marek Żelkowski.

 

W wywiadzie zatytułowanym „Chcą mnie spalić”, udzielonym przez panią „Nowej Trybunie Opolskiej” można odnaleźć następujący fragment, który mocno pobudza wyobraźnię: Wierzę natomiast w metafizykę – wyczuwanie myśli innych bytów. Ale to nie Bóg. To co najwyżej równoległy świat. (...) Na przykład kawałek refrenu do piosenki „Kręgi czerwone” z ostatniej płyty podpowiedział mi ktoś we śnie. Mogłaby pani opowiedzieć o szczegółach tej historii?

(...)Więcej przeczytasz w numerze Niezwykłe zjawiska

Artykuły z tej kategorii

  • Fenomen radiestezji

    O wszechobecnym promieniowaniu neutralnego wodoru, które dociera do Ziemi z kosmosu i odpowiada za ruch trzymanego& przez człowieka wahadła,…

    Czytaj więcej...

  • Teleradiestezja

    Wielu adeptów medycyny niekonwencjonalnej, energoterapeutów, znachorów i szamanów, obok umiejętności uzdrowicielskich, nierzadko stwierdza u siebie przejawy zdolności radiestezyjnych, medialnych, telepatycznych, rzadziej telekinetycznych czy eksterioryzacyjnych.…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.