Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Styczeń 2013

Elizabeth Ann Morris

2012 i później – tworząc wizję Nowej Złotej Ery

goldenatlantis2zdjGdziekolwiek na świecie żyjemy, jesteśmy obecnie otoczeni mrokiem desperacji i głębokim niepokojem. W kraje uderzają ekologiczne katastrofy, na równi z ekonomicznymi i finansowymi załamaniami.

 Gdy bierzemy do ręki gazetę, oglądamy telewizję albo czytamy nasze e-maile, nie otrzymujemy wiadomości nasyconych nadzieją, inspiracją i mądrością. Wspierane są raczej negatywne wyobrażenia ludzi odnośnie przyszłości planety i ekonomii świata. Nie jest więc zaskakujące, że tak wielu ludzi jest przybitych, w depresji, zaniepokojonych i pełnych lęku.

 Ci z was, którzy czytają ten artykuł, należą prawdopodobnie do 17% populacji, która rozumie, co dzieje się obecnie na naszej planecie i dlaczego jest to niezbędne. Posiadanie tej informacji jest obecnie bardzo ważne – dzielenie się nią i wspieranie innych podczas tych zmian jest więcej niż ważne – to po prostu TERAZ NIEZBĘDNE, byśmy wszyscy uaktywnili się i użyli naszej mądrości do podniesienia zbiorowej świadomości do wibracji piątego wymiaru.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Styczeń 2013

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.