Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Styczeń 2013

Katarzyna Kaczmarek

Dar uzdrawiania

natalia z_samarkandyZ NataliE z Samarkandy – jasnowidzącą i uzdrowicielką – o leczniczym dotyku oraz rozwijaniu intuicji rozmawia Katarzyna Kaczmarek.

 Czy urodziła się Pani z darem jasnowidzenia?

– Tak, ale to życie tak mną pokierowało, że umiejętność ta się rozwinęła. Kiedy byłam dzieckiem, bardzo często chorowałam, właściwie więcej czasu spędzałam w szpitalu niż w domu. Przechodziłam ciężkie przeziębienia, zapalenia płuc i oskrzeli, z trudem chodziłam, bolały mnie ręce, traciłam czucie w dłoniach. Lekarze tłumaczyli to brakiem odporności organizmu, pocieszali rodziców, że z dolegliwości wyrosnę. Kilkadziesiąt lat temu w Samarkandzie system opieki zdrowotnej był w opłakanym stanie, brakowało leków, sprzętu medycznego. Może dlatego nie przebadano mnie dokładnie, za to faszerowano antybiotykami i wypisywano do domu. Gdy miałam dziesięć lat, nagle straciłam wzrok. Było to jedno z najgorszych doświadczeń mojego życia. Obudziłam się rano i... przede mną była ciemność! Natychmiast pojechałam do szpitala i trafiłam pod opiekę okulistów. Pamiętam, jak leżałam w sali i płakałam. Zastanawiałam się, co się ze mną stanie... Nagle ogarnęło mnie wewnętrzne ciepło, przeczucie, że wszystko będzie dobrze. Wiedziałam już, że nie jestem sama, że jakaś siła się mną opiekuje... Powiedziałam mamie, że odzyskam wzrok i poprosiłam, by się nie martwiła.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Styczeń 2013

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.