Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Lipiec 2013

Bożena Znojkowa

Miejsca niezwykłych energii w Stanach Zjednoczonych

36Kiedy znajomy z USA zaproponował, żebym go odwiedziła, zaśmiałam się. Po co miałabym tam jechać? Co takiego do zaoferowania miłośniczce europejskich zabytków mają Stany Zjednoczone? – Przyrodę, pełne niezwykłej energii miejsca mocy – odpowiedział.

 

Skorzystałam z zaproszenia i w ciągu miesiąca wraz z mężem i parą przyjaciół zwiedziliśmy parki narodowe i stanowe Kalifornii, Newady, Arizony, Utah, Kolorado, po drodze zawadzając o Nowy Meksyk. Przy okazji pozbyłam się wszystkich obaw i rozprawiłam ze stereotypami, jakimi myślałam o Stanach Zjednoczonych i ich mieszkańcach.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Lipiec 2013

Artykuły z tej kategorii

  • Barwy zabłąkanych dusz

    Wiele legend mówi o zjawach widywanych w starych zamczyskach. Najnowsze relacje świadków dowodzą, że dziś Białe, Czarne i innych kolorów Damy można spotkać w wielu miejscach.…

    Czytaj więcej...

  • Oblicza wampira

     Kim lub czym jest wampir? Jak wygląda i skąd się bierze jego nadnaturalna moc i nienasycony głód? A przede wszystkim: dlaczego ludzie w ogóle zaczęli zadawać takie pytania?…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.