Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Lipiec 2013

Zestrojenie duszy z ciałem

48Wywiad z Jonette Crowley – autorką książki Soul Body Fusion, przeprowadzony przez Vie Pale i Iwonę Wirkus podczas audycji na portalu Awakening Zone.

 

Vie: Chciałabym zapytać o technikę Soul Body Fusion – fuzję (zestrojenie) ciała z duszą. Mogłabyś powiedzieć w kilku słowach, co to takiego?
Jonette: To proste narzędzie uzdrawiania, ale także sposób na to, aby na drodze do transformacji jaźni przejść na stałe na wyższe wibracje. To bardzo proste narzędzie. Chciałabym to szczególnie podkreślić – metoda jest łatwa do zastosowania i szybka do nauczenia.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Lipiec 2013

Artykuły z tej kategorii

  • Barwy zabłąkanych dusz

    Wiele legend mówi o zjawach widywanych w starych zamczyskach. Najnowsze relacje świadków dowodzą, że dziś Białe, Czarne i innych kolorów Damy można spotkać w wielu miejscach.…

    Czytaj więcej...

  • Oblicza wampira

     Kim lub czym jest wampir? Jak wygląda i skąd się bierze jego nadnaturalna moc i nienasycony głód? A przede wszystkim: dlaczego ludzie w ogóle zaczęli zadawać takie pytania?…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.