Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Lipiec 2013

Adam Bytof Adam Bytof

Zaufaj swojej podświadomości

63W wielu metodach pracy z podświadomością, technikach przeprogramowywania sieci neuronowej w naszym mózgu, mówi się o tzw. odpuszczeniu kontroli procesu realizacji zmiany. Polega to na tym, że musisz określić dokładnie, CO jest Twoim celem. Przedstaw go swojej podświadomości, polu kwantowemu (Joe Dispenza) lub Bogu (religie) w jak najbardziej pobudzający i inspirujący, emocjonalny sposób, a to JAK zostanie on zrealizowany, nie jest już Twoją sprawą. Pozostawiasz to Bogu, Losowi, podświadomości itp.

 

Słynny trener biznesu Jim Rohn, niedawno zmarły, powiedział: „Im większe DLACZEGO, tym łatwiejsze JAK”. Im bardziej motywujący dla Ciebie jest cel, do którego dążysz, tym łatwiej Twój mózg będzie odnajdywał sposoby, by ten cel osiągnąć. Musisz mieć tylko jasną i motywującą Cię wizję przyszłości, a Twoja podświadomość zacznie filtrować otaczająca Cię rzeczywistość tak, by jak najszybciej ten cel zrealizować. To może na pierwszy rzut oka wyglądać jak magia. Tak, jakby Twój umysł wpływał na świat zewnętrzny. Jest to jednak tylko złudzenie. Możesz w to wierzyć, ale tak naprawdę, jak to mówią mistycy, wszystko jest wolą Boga. Nie masz takiej mocy, by kontrolować świat. Jeżeli w to uwierzysz, możesz zacząć zmierzać w kierunku schizofrenii paranoidalnej. Nigdy jednak nie wiesz, jakie drogi Wyższa Świadomość (pole kwantowe) sobie wybrała, by pomóc Ci zrealizować Twój cel.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Lipiec 2013

Artykuły z tej kategorii

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.