Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Sierpień 2013

Marcin Mizera

Jasnowidzenie to rzemiosło

06

O niezwykłym darze, współpracy z policją i odnajdywaniu osób zaginionych z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim rozmawia Marcin Mizera.

 Jasnowidzeniem zajmuje się Pan już ponad 20 lat. Podczas niedawnego spotkania w Puławach mówił Pan o jednym z przypadków, który zszokował Pana bardziej niż inne. Czy może Pan przypomnieć naszym czytelnikom szczegóły tej sprawy?

– Szukałem zaginionego chłopca w Olsztynie. Wyszedł przed klatkę zapalić papierosa i ślad po nim zaginął. Matka dała mi jego rzeczy, w wizji zobaczyłem, że chłopiec nie żyje. Jego duch przekazał mi informacje o miejscu, gdzie powinny znajdować się zwłoki, ale… zamiast ciała chłopaka znaleziono tam szczątki zakonnicy. Byłem w szoku, nie rozumiałem tego zdarzenia. Bałem się, że straciłem swój dar. Zwierzyłem się z tego swojej partnerce. Powiedziała, bym wziął się w garść, bo nie mam wiary w siebie, dlatego wizje są niejasne.

(...)Więcej przeczytasz w numerze Sierpień 2013

Artykuły z tej kategorii

  • To będzie rok zmian...

    .... Nawet, jeśli ich nie chcę lub się ich boję, one i tak nastąpią. Zatem, sensowne jest odszukiwanie w zmianach zachodzących w życiu osobistym, zawodowym, w rozwoju wewnętrznym tego, co przynoszą nam jako pozytyw! Posłuchajcie mojej rozmowy na ten temat z Anną Kalatą... ------------------------------------------------------------------------------------------------------ http://youtu.be/fiKOciin34A {jcomments on}…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.