Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Sierpień 2013

Warsztaty z Brandon Bays

17„Gdzie indziej, znacznie głębiej niż umysł” – tak o swojej nauce mówi Brandon Bays, znana na całym świecie trenerka świadomości i nauczycielka rozwoju, która po raz pierwszy odwiedziła Polskę. Na swoich warsztatach, które prowadziła w Warszawie, nauczała, jak z własnego wnętrza wydobyć ogromny potencjał i bezpośrednio wykroczyć poza granice współczesnej wiedzy i medycyny. Bays uważa duszę człowieka za nieskalany, czysty diament posiadający nieograniczone zasoby miłości, która to jest w stanie wyleczyć nas z każdej choroby.

Uczestnikami warsztatów byli ludzie z całej Europy, a wielu z nich znało program z innych spotkań, w ciasie których doświadczyli mocy uzdrawiania.
Wiedza, którą przekazuje Brandon Bays, rozłożona jest na trzy etapy. Każdy dzień jest nieprawdopodobną podróżą do wnętrza nas samych – nie tylko do sfery naszego obecnego życia, ale do poziomu komórkowego i karmicznego. Pierwszy etap to wędrówka emocjonalna, podczas której zwracamy uwagę na naszą świadomość w głębi ciała. Docieramy do sytuacji, które nie wiadomo dlaczego, niekorzystnie odbiły się na naszym życiu. To lęki i fobie, które przeszkadzały, drażniły jak kamień w bucie, a my, narzekając jak nam on bardzo przeszkadza, nie podejmowaliśmy żadnego wysiłku, by go wyjąć. Zdarza się, że wracamy wspomnieniami nawet do życia płodowego, do łona matki, gdzie mogliśmy czuć zagrożenie. Głębokie medytacje niekiedy wykraczają poza nasze obecne istnienie, a my sami powracamy do poprzednich wcieleń. To proces oczyszczający, po to, by tu i teraz stać się szczęśliwszym człowiekiem.                             
W następnym etapie, stosując metodę 9 kroków, zagłębiamy się w sferę fizyczną. Za pomocą różnych narzędzi przekraczamy granice naszego ciała, szukając miejsc naszych urazów i bolesnych blokad. Często trzeba sięgać dalej i dalej, nawet do samego kodu DNA, aby wyciąć gen odpowiadający za daną chorobę i wrócić zdrowszym do obecnego Ja. Żeby wzmocnić skuteczność tych procesów potrzebne jest absolutne i bezwarunkowe wybaczenie. Jest to etap trzeci, najtrudniejszy. Jak wybaczyć osobie, która nas skrzywdziła i zadała emocjonalny i fizyczny ból, nie tylko Tobie, ale i Twoim bliskim? Jak wybaczyć Hitlerowi zbrodnie na ludzkości? Jest to przecież niemożliwe. „Macie rację” – mówi Brandon. „Ale wybaczcie duszy swojego prześladowcy, bo ona sama jest niewinna i czysta jak dziecko”.

W sali słychać płacz ulgi, śmiech i radość oraz dźwięki muzyki, jest lekka i magiczna. Ciężar naszych złych, często okrutnych doświadczeń został gdzieś za nami. Jest dziwnie lekko i niewiarygodnie radośnie. Podróż się kończy, ale większość z nas chce zaprosić do tej niesamowitej przygodny innych. Ja na pewno tak.

Gabi

(...)Więcej przeczytasz w numerze Sierpień 2013

Artykuły z tej kategorii

  • Każdy z nas ma w sobie zwierzę

    Jedną z najbardziej interesujących technik pracy z podświadomością jest identyfikacja w głębokim transie (DTI – Deep Trance Identification). Jej źródłami są praktyki szamańskie oraz zachowania dzieci. Zarówno szamani, ludy pierwotne, jak i dzieci z łatwością utożsamiają się ze zwierzętami, czują z nimi instynktowną bliskość.   …

    Czytaj więcej...

  • Kłopoty z pamięcią

    Każdy kiedyś o czymś zapomniał. Każdemu też zdarzyło się nagle odkryć, że to, co pamięta sprzed wielu lat, nie jest prawdą. Uczeni wciąż badają te procesy, dokonując zaskakujących odkryć.   …

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.