Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Sierpień 2013

Tadaka Kimura

Co dzieje się tuż po śmierci?

26Poniżej drukujemy fragment książki Tadataki Kimury, japońskiego doktora medycyny, pt. Naukowe wrota do zaświatów, która ukazała się nakładem Warszawskiej Firmy Wydawniczej.

 Chciałbym, aby przede wszystkim zrozumieli Państwo, że śmierć ciała fizycznego jest naturalnym zjawiskiem, procesem, który nie wiąże się z bólem, co pozwoli Państwu zapewne uwolnić się choć trochę od niepokoju i strachu przed nią. Jak już wspominałem, człowiek nie może umrzeć, nawet gdyby chciał. Żyje bowiem nawet, gdy przekroczy śmierć ciała fizycznego, a jego charakter, indywidualność oraz pamięć, które miał za życia, pozostają niezmienione. Gdyby odwołać się do języka chrześcijaństwa, w tym sensie każdy zmartwychwstaje. I nie jest to kwestia wyznawania konkretnej wiary.

Choć fakt ten wykracza daleko poza zdolności ludzkiego pojmowania, człowiek w naturalny sposób żyje dalej w plazmowym ciele wysokich częstotliwości, które istniało już wcześniej, nakładając się na ciało fizyczne. Śmierć to tylko i wyłącznie zmiana częstotliwości drgań (jeżeli umieranie oznaczałoby powrót do ziemi i obrócenie się w proch, wszystko byłoby dużo prostsze).

(...)Więcej przeczytasz w numerze Sierpień 2013

Artykuły z tej kategorii

  • Tajemnica fortu numer XIII

      Twierdza Przemyśl – betonowo-ceglane forty porośnięte krzewami. W czasie pierwszej wojny światowej kilkakrotnie zdobywana przez Rosjan i Austriaków.…

    Czytaj więcej...

  • Transplantacja wspomnień

      Od kiedy w 1954 roku lekarze z Bostonu dokonali transplantacji nerek, a w 1967 rokudr Christian Bernard w Republice Południowej Afryki przeszczepił ludzkie serce – w dziedzinie transplantacji organów nastąpił prawdziwy boom.…

    Czytaj więcej...

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.