Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Przywracanie harmonii i równowagi

Przywracanie harmonii i równowagi

Nawiązując do korespondencji pomiędzy Weave Your World a Państwem, chciałabym przybliżyć koncepcję i założenia tej organizacji, która w nowych czasach wprowadza ideę świata opartego na wzrastającej energii ludzkości. Przesłania, na których tę koncepcję zbudowano, otrzymywane s

Nawiązując do korespondencji pomiędzy Weave Your World a Państwem, chciałabym przybliżyć koncepcję i założenia tej organizacji, która w nowych czasach wprowadza ideę świata opartego na wzrastającej energii ludzkości.

Przesłania, na których tę koncepcję zbudowano, otrzymywane są głównie poprzez channeling, który wykracza jednak poza standartowe ramy.

Idea miała na celu zainicjowanie w świadomości czytelników procesu przywrócenia harmonii i równowagi, opartych na wartości i wiedzy Lemurii – cywilizacji istniejącej na długo przed Atlantydą.

Channelingi są tłumaczone na wiele języków, a ja mam zaszczyt przekładać je na język polski.

Organizacja Weave Your World odwiedza w ciągu roku wiele miejsc na świecie i chciałaby również przybliżyć powyższe zagadnienia zainteresowanym Polakom, zamieszczając kilka artykułów w Waszym miesięczniku.

Z moich obserwacji wynika, że wielu ludzi w Polsce pragnie głębokich inspiracji i wielu, podobnie jak ja, czyta regularnie „Czwarty Wymiar”, szukając w nim nowych informacji.

Czas Nowej Energii jest faktem i wszyscy, którzy doświadczyli przebudzenia, po prostu potrzebują potwierdzenia, że ich osobiste wybory są właściwe.

 

Przedstawiam króciutki manifest oraz artykuł ze strony internetowej Weave Your World, mając nadzieję, że szerzone na całym świecie idee organizacji uznają Państwo za wystarczająco wartościowe i interesujące, by zaprezentować je czytelnikom „Czwartego Wymiaru”.

Z poważaniem

Elżbieta Woźniak

 

 

Zaproszenie Imzaia Ekara dla wszystkich: suwerenny w służbie wolności

 

A zatem, Moi Ukochani, nadszedł czas na kolejny krok w Waszym procesie wzrostu.

Od jakiegoś czasu jesteście świadomi zmian, których doświadcza Ziemia, a wraz z nią wszystko, co żyje. Jesteście świadomi pozycji rządu i liderów i wiecie, że nadszedł czas, by odzyskać władzę przez przekroczenie granic iluzji, którą na was nałożono.

 

Teraz jest czas, by wznieść się ponad to wszystko, by pozwolić odejść lękom i stać się światłem miłości, radości, wolności i jedności.

Teraz razem przejdziemy przez iluzję formy, czasu, przestrzeni, zmiany, śmierci i ponownego oddzielenia, głębszego niż kiedykolwiek przedtem.

Razem pozwolimy odejść im na zawsze! Razem będziecie mieli szansę zażądać zwrotu swej mocy już na zawsze!

Zapraszam Was, abyście dołączyli do mnie i moich przyjaciół, Adamusa Germaina, Kuthumiego lal Singh i wielu innych, jako że raz na zawsze wchodzimy w nowy paradygmat dla planety Ziemia i Wszystkiego, Co Jest.

Wraz z tak wielkimi zmianami wiąże się ogromna odpowiedzialność. Wymaga niezależnej istoty, która nie jest już niewolnikiem jakichkolwiek mentalnych wpływów, ale która ustala standardy bezprecedensowej wolności i jedności.

Zapraszam Ciebie, bo wiem, że jesteś gotowy, by ponownie stać się taką istotą, i ponieważ obaj wiemy, kim byłeś w Lemurii i w czasie ją poprzedzającym.

To będzie bardzo intensywna podróż Ponownego Odkrycia Siebie. A Ty raz jeszcze odnajdziesz wypływające z ciebie Twoje Prawdziwe Ja.

Ja, Ekara, cieszę się na moment, w którym ponownie zobaczę Ciebie i stanę twarzą w twarz z Tobą, po raz pierwszy od wieków istnienia tej planety!

AKENE jest pochodzącą z Lemurii koncepcją, którą obecnie Weave Your World ponownie wprowadza na świecie. To esencja tego, kim jesteś w życiu i co łączy Cię z siatką energii „akeneic”, zwaną Akenet.

EKARAIA jest to rodzaj channelingu Wolnej Energii, obecnie dla nas dostępnej. Wykracza to jednak poza starą koncepcję channelingu i wprowadza lemuriańską koncepcję „głosu prosto z serca”.

WEAVE YOUR WORLD: W naszej działal

Artykuły z tej kategorii

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.