Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Obcy, Shirley MacLaine i prezydenci

Zawodowi oficerowie i urzędnicy zaapelowali do władz USA, by ujawniły dane na temat UFO. Nawet aktualny kandydat na prezydenta USA twierdzi, że widział Niezidentyfikowany Obiekt Latający. W sprawę tę angażuje się też słynna amerykańska aktorka Shirley MacLaine.   Na międzynaro

Zawodowi oficerowie i urzędnicy zaapelowali do władz USA, by ujawniły dane na temat UFO. Nawet aktualny kandydat na prezydenta USA twierdzi, że widział Niezidentyfikowany Obiekt Latający. W sprawę tę angażuje się też słynna amerykańska aktorka Shirley MacLaine.

 

Na międzynarodowej konferencji w Waszyngtonie, zorganizowanej w połowie listopada 2007 roku, grupa emerytowanych pilotów i urzędników z siedmiu państw wezwała władze USA do wznowienia śledztwa w sprawie manifestacji UFO.

W Waszyngtonie zebrała się spora grupa wojskowych, którzy albo byli świadkami przelotów UFO, albo też prowadzili badania tego zjawiska. Ci piloci i urzędnicy utrzymują, że Niezidentyfikowane Obiekty Latające mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego, nie tylko w USA, ale na całym świecie. Wezwali też oficjalnie Pentagon, aby amerykańska armia wznowiła projekt Błękitna Księga (Blue Book), który wojsko prowadziło w latach 1952-1969. Blue Book obejmowała analizy ponad 12,5 tys. obserwacji UFO, z czego pewnego procenta incydentów nie udało się wyjaśnić.

– Domagamy się, aby rząd Stanów Zjednoczonych przestał utrzymywać, że UFO to tylko mit, a każde zjawisko, określane jako Niezidentyfikowany Obiekt Latający, da się wyjaśnić jako naturalne lub jako przelot maszyny zbudowanej przez człowieka – stwierdził w oświadczeniu dla mediów były gubernator stanu Arizona, Fife Symington, biorący udział w waszyngtońskim spotkaniu. – Chcemy, aby władze USA potraktowały tę sprawę poważnie.

Symington oświadczył też publicznie, że w 1997 roku widział UFO. Nie jedyny to amerykański polityk, który twierdzi, że Niezidentyfikowane Obiekty Latające faktycznie istnieją.

Na początku listopada 2007 r., w debacie telewizyjnej, przed milionami widzów, kandydat amerykańskich demokratów na prezydenta,

Dennis Kucinich oświadczył, że widział UFO.

To wyznanie wywołało rozmaite reakcje i, jak bywa w takich sytuacjach, Kucinich stał się obiektem żartów prasy bulwarowej oraz telewizyjnych programów komediowych. Polityka wzięła w obronę słynna aktorka Shirley MacLaine, matka chrzestna córki Kucinicha. MacLaine w swojej najnowszej książce „Sage-ing While Age-ing”, która ukazała się krótko po kontrowersyjnej wypowiedzi Kucinicha, potwierdza, że zdarzenie wspomniane przez kandydata na prezydenta rzeczywiście miało miejsce.

Słynna aktorka, urodzona w 1934 roku w Richmond w USA (jej prawdziwe nazwisko: Shirley MacLean Beaty) od dawna interesuje się fenomenem UFO, a także nurtem New Age i zjawiskiem reinkarnacji. Ta wielka gwiazda filmu (Oscar za rolę w filmie „Czułe słówka”) swoje pasje dokumentuje na rozbudowanej własnej stronie internetowej.

Już kilka lat temu w jednym z wywiadów

Shirley MacLaine potwierdziła, że poznała Obcych z kosmosu, którzy żyją zakamuflowani wśród ludzi na Ziemi. Miała ich spotkać nie tylko w USA, ale też w Chinach, Rosji i Egipcie. A UFO widziała, i to kilkakrotnie, podczas wizyty w Peru.

O słynnej aktorce znów stało się głośno przy okazji opublikowania wspomnianej wyżej książki, w której pisze też o przygodzie Dennisa Kucinicha z UFO.

W wywiadzie udzielonym w połowie listopada 2007 r. dla Fox News w audycji „The O'Reilly Factor”, na pytanie, czy pewna jest, że UFO to fakt, i że przybysze z kosmosu odwiedzają Ziemię,

MacLaine stwierdziła:

– Wielu znanych amerykańskich polityków potwierdziło, że widziało UFO. Począwszy od oświadczenia byłego prezydenta Jimmy'ego Cartera, poprzez wypowiedzi ludzi z otoczenia Reagana czy Cheneya. Carter jasno stwierdził, że był świadkiem przelotu UFO, gdy piastował stanowisko gubernatora stanu Georgia.

Faktem jest, że nie tylko sławy z amerykańskiego politycznego świecznika potwierdzają realność Niezide

Artykuły z tej kategorii

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.