Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Pismo z innego wymiaru

  Niezwykłości, skądkolwiek by nie pochodziły, posiadają zazwyczaj ogromną moc przyciągania. Ta zaś z tym większą siłą działa, im owych cudów ciekawsza historia dotyczy. Hołdując zasadzie, że życie jest zbyt

 

Niezwykłości, skądkolwiek by nie pochodziły, posiadają zazwyczaj ogromną moc przyciągania. Ta zaś z tym większą siłą działa, im owych cudów ciekawsza historia dotyczy. Hołdując zasadzie, że życie jest zbyt cenne, żeby miało być byle jakie, pomagają tym, którzy nie wyrażają wewnętrznej zgody na niesatysfakcjonujące życie i tym, którzy mają odwagę marzyć, jednocześnie chcąc swoje marzenia realizować.

Przekazy anielskim pismem usiane

Udało im się stworzyć własny nurt twórczości plastycznej, który nazwali malarstwem afirmacyjno-medytacyjnym. Oddziałują terapeutycznie poprzez sztukę, prowadzą warsztaty kreacji twórczej. Jako małżeństwo – wyjątkowi, jako terapeuci – niezawodni. W dodatku to ona została wybrana, by dać światu przekaz, dziś jeszcze niezgłębiony, tajemniczy, ale wierzy, że nadejdzie chwila, kiedy dowie się, kto nią kieruje i do czego zmierza.

Wszystkiemu winna ASP

Oboje są artystami plastykami. Los splótł ich drogi na studiach w Katowicach. To tutaj wszystko się zaczęło. Już u zarania swej artystycznej drogi mieli własną wizję wykorzystania swoich umiejętności, tak by tworzyć sztukę pozytywnie oddziałującą na widza. Świadomi tego, że człowiek, by coś znaczył, musi cały czas się rozwijać, z pasją oddawali się jodze i innym filozofiom Wschodu, gdzie teoria wypływa z praktyki.

– Z czasem coraz bardziej uświadamialiśmy sobie działanie myśli, dźwięków, kolorów i ich wibracji na człowieka, na jego samopoczucie, zdrowie i funkcjonowanie w życiu – mówią.

– Wieloletnia praca nad sobą, zdobywane stopniowo umiejętności oraz własne przemyślenia wyzwoliły w nas potrzebę niesienia pomocy ludziom. Nauczyliśmy się, jak zmieniać ich myślenie na takie, które kreuje pozytywny rozwój i samorealizację, jak uwalniać ich od męczących problemów.

Rebirthing, którego uczyli się od samego mistrza Leonarda Orra, praca z afirmacjami, artoterapia i terapia esencjami energetycznymi – to tylko niektóre z narzędzi, wykorzystywanych w ich pracy. Wielu mówi o nich, że we wszystko, co robią, wkładają serce. To niezwykłe zaangażowanie zostało docenione przez… no właśnie. I tu zaczyna się historia nie z tej ziemi.

Channelingowe przekazy

– Byliśmy w Siewierzu. Nagle usłyszałam bardzo silny przekaz, że mam się przygotować, bo zaraz będę pisała. Posłusznie, niemal machinalnie, sięgnęłam po kartkę i długopis. Chwilę później na papierze pojawiły się dziwne znaki, których znaczenia absolutnie nie rozumiałam. Działo się to w obecności pewnej osoby, z którą pracował mąż. Pomyślałam, że może to jakiś przekaz dla niej. Podałam jej kartkę z prośbą, by spróbowała odczytać zapisane znaki. Nie stawiała żadnego oporu. Po chwili wpatrywania się w dziwne pismo, zaczęła je czytać. Było to coś w rodzaju modlitwy mówiącej o sile i ważności miłości – wspomina Kazimiera Sękiewicz-Pląder.

Ówczesny przypadek bardzo ją poruszył. Choć nie miała pojęcia, o co chodzi, czuła, że dzieje się coś ważnego. Wtedy jeszcze nie szukała wytłumaczenia, jaką rolę i w czyim planie odgrywa. Nie wiedząc, co pisze, po prostu poddawała się niezwykłej sile niosącej przekaz. Tak zaczęły powstawać rysunki channelingowe. Dziś ma ich w dorobku całe mnóstwo. Kiedy się spotkałyśmy, podała mi do ręki jeden z kilku przyniesionych na spotkanie segregatorów, pełen swoistych dzieł sztuki. Natychmiast kiedy go otworzyłam, poczułam, jakby dziwna moc przeniosła mnie w nieznane miejsce, pełne radosnej ciszy. Trzymałam w rękach „magiczne obrazki”, od których biły: ciepło, radość, dobroć, miłość, ale przede

Artykuły z tej kategorii

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.