Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Małgorzata Łuka-Kowalczyk

"Plastry" życia

Czy jest możliwe znaczące zredukowanie silnego chronicznego bólu lub całkowite uwolnienie się od niego w ciągu zaledwie kilku minut? Albo podniesienie swojego stanu energii bez stymulowania się kofeiną czy napojami energetycznymi? Lub zatrzymanie procesu starzenia organizmu? Wygląda na to, że tak. W dodatku w sposób prosty i całkowicie bezpieczny. A wszystko dzięki połączeniu tradycyjnych technik uzdrawiania z nowoczesną nanotechnologią.

Twórcą nanotechnologii LifeWave jest David Schmidt, genialny naukowiec amerykański. Zdobył on dyplom z Zarządzania Systemami Informacji i Biologii na Uniwersytecie w Nowym Jorku, a po studiach zaangażował się w kilka projektów badawczych. Między innymi opracował nowe metody produkcji tlenu i wodoru, robiąc prototypy turbiny wytwarzającej energię oraz silniki do rakiet. Zajmował się także systemami generującymi tlen dla firm General Dynamics i marynarki wojennej, gdzie naukowcy pracowali nad supernowoczesną łodzią podwodną. Zyskał dobrą opinię na rynku, nic więc dziwnego, że kilka lat później został zaproszony przez armię Stanów Zjednoczonych do udziału w kolejnym projekcie. Jego celem było wynalezienie technologii, która pozwalałaby podnosić poziom energii i koncentracji w organizmie człowieka oraz eliminować ból. Armia amerykańska szukała alternatywy dla szkodliwych, chemicznych środków stymulujących, które stosowano u pilotów i komandosów w trakcie akcji bojowych czasem trwających kilka dni. By pomóc żołnierzom wykonać zadanie, faszerowano ich amfetaminą i kofeiną, które nie dość, ze silnie uzależniają, to mają też niebezpieczne skutki uboczne i prowadzą do poważnych problemów zdrowotnych.

Narodziny plasterków

Schmidt podjął wyzwanie. Punktem wyjścia do badań było zgłębienie tajemnic systemu energetycznego człowieka, a co za tym idzie, przyjrzenie się zasadom działania akupunktury i akupresury. Naukowiec postanowił wykorzystać tę potężną, liczącą sobie ponad pięć tysięcy lat, wiedzę Chińczyków podczas tworzenia swojego produktu. Zaczął studiować informacje o energii poszczególnych narządów wewnętrznych, systemie meridianów. Przełomowym momentem okazało się odkrycie przez Schmidta aksjomatu leżącego u podstaw medycyny chińskiej, że zdrowy organizm ludzki jest w stanie sam wyprodukować większość substancji chemicznych niezbędnych do poprawy swego stanu i zwiększenia poziomu energii. Poza tym według Chińczyków przyczyna praktycznie każdej choroby tkwi w blokadzie energii. Taka blokada (wywołana np. przez kontuzję) upośledza przepływ informacji między komórkami, a co za tym idzie, organizm nie dowiaduje się, jakie substancje wyprodukować, aby nastąpił proces autoregeneracji. Dlatego właśnie odblokowanie (możliwe dzięki zastosowaniu igieł, nacisku lub obecnie nanotechnologii) rozpoczyna samoleczenie organizmu. Centralny układ nerwowy zostaje pobudzony do regeneracji i następuje proces zdrowienia.

Podczas swoich badań Schmidt doszedł do wniosku, że komórki naszego organizmu nie są aktywowane jedynie przez zjawiska chemiczne (jak dotychczas postulowali naukowcy), ale także przez zjawiska elektrochemiczne. Ciało człowieka przypomina niezwykle skomplikowany biokomputer, którego sensory chemiczne są pobudzane do działania przez wiązania elektryczne. Od dawna wiedzieli już o tym ludzie zajmujący się medycyną niekonwencjonalną, a teraz coraz częściej mówią o tym naukowcy. I tak np. światło słoneczne, a konkretnie fala tego światła o określonej długości powoduje, że ktoś wystawiony na jej działanie zaczyna produkować witaminę D, która wpływa na poprawę samopoczucia i jest niezbędna dla pewnych zachodzących w organizmie procesów zdrowotnych. A to tylko jeden z przykładów.

Przebudzenie

ludzkiego biokomputera

Praca nad zamówionym przez wojsko produktem trwał

Artykuły z tej kategorii

Powitanie Jesieni 2019 2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.