Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019
Krystyna Kurczewska-Misiak
Czy to czakram

Czy to czakram

Szanowna Redakcjo, Chociaż jestem czytelniczką Waszego czasopisma od lat, nigdy jeszcze do Was nie pisałam. Zdarzyło się jednak coś, czym muszę się podzielić. Podczas tegorocznej majówki wyjechałam ze znajomym małżeństwem w góry, do Przesieki. Pogodna była piękna, sprzyjała cho

Szanowna Redakcjo,

Chociaż jestem czytelniczką Waszego czasopisma od lat, nigdy jeszcze do Was nie pisałam. Zdarzyło się jednak coś, czym muszę się podzielić.

Podczas tegorocznej majówki wyjechałam ze znajomym małżeństwem w góry, do Przesieki. Pogodna była piękna, sprzyjała chodzeniu po górach, nic też dziwnego, że wykorzystywaliśmy każdą chwilę na wędrówki. Któregoś dnia odwiedziliśmy znajomą rodzinę, która od lat tam mieszka. Siedząc na ławach przy stole, kontemplując piękne otoczenie i gawędząc o minionych czasach i zmianach, jakie zaszły, usłyszeliśmy coś, co przyjęliśmy z uśmiechem niedowierzania, ale i z zaciekawieniem. Nasz gospodarz opowiedział historię dotyczącą pobliskiej jaskini, w której dopiero teraz wykryto tajemnicze właściwości – tzw. czakram, który ma duży wpływ na przebywających tam ludzi. Czakram ów ładuje ludzi pozytywną energią.

– Zdarzało się nawet, że młodzi lud...

Wydanie

Artykuły z tej kategorii

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.