Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Jak podnieść wibracje (cz. IV)

Jak podnieść wibracje (cz. IV)

W dzisiejszych czasach ludzie niezbyt chętnie interesują się głębszymi i subtelniejszymi poziomami swojego istnienia. Zapominają, że człowiek to istota złożona z ciała, umysłu i ducha, których wspólnym mianownikiem jest – energia. W każdej starożytnej cywilizacji przywiązywano

W dzisiejszych czasach ludzie niezbyt chętnie interesują się głębszymi i subtelniejszymi poziomami swojego istnienia. Zapominają, że człowiek to istota złożona z ciała, umysłu i ducha, których wspólnym mianownikiem jest – energia.

W każdej starożytnej cywilizacji przywiązywano wielką wagę do funkcji związanych z pojęciem energii życiowej. Uważano, że jest tą ukrytą siłą, która leży u podstaw równowagi we wszechświecie, która przejawia się również w ciele i umyśle, decyduje o zdrowiu lub chorobie, o życiu i śmierci. Zgodnie z założeniami medycyny dalekowschodniej i holistycznej każda jednostka żyje i funkcjonuje na trzech podstawowych i współzależnych od siebie poziomach:

• fizycznym,

• energetycznym,

• mentalnym.

Poziom fizyczny i związane z nim ludzkie ciało stanowi podstawę naszego istnienia i zamyka nas w ludzkiej sferze egzystencji.

Ciało oraz związane z nim problemy i o...

Wydanie

Artykuły z tej kategorii

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.