Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019
Irena A. Stanisławska
Masz dar

Masz dar

Z Antonim Przechrztą, psychoterapeutą, jasnowidzem i nauczycielem rozwoju osobistego i duchowego, rozmawia Irena A. Stanisławska. Przeczytałam, że jednym z zagadnień twojego kursu „Rozwój intuicji” jest rozpoznawanie i uwalnianie blokad z przeszłości. Czy to znaczy, że swoje zajęci

Z Antonim Przechrztą, psychoterapeutą, jasnowidzem i nauczycielem rozwoju osobistego i duchowego, rozmawia Irena A. Stanisławska.

Przeczytałam, że jednym z zagadnień twojego kursu „Rozwój intuicji” jest rozpoznawanie i uwalnianie blokad z przeszłości. Czy to znaczy, że swoje zajęcia zaczynasz od „oczyszczania” uczestników?

Właściwie od ich relaksowania, od powrotu do świadomości we własnym ciele. Za tym idzie odblokowywanie umysłu. Kiedy król Francji Ludwik II zapytał Nostradamusa, co robi, że jest tak wspaniałym jasnowidzem, ten odpisał, że wierzy m.in. w wysiłek uwolnienia duszy, umysłu i ciała od wszelkich trosk, zmartwień i niepokojów drogą odprężenia i uspokojenia ducha. Żeby swobodnie odszukać i zinterpretować informację, nie możemy jej „przepuszczać” przez filtr własnych przekonań i przeżyć, które mogą deformować jej odczyt intuicyjny. Stosuję więc praktyki służące odblokowaniu umysłu z doświadc...

Wydanie

Artykuły z tej kategorii

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.